Новини Веселинівської селищної ради

Уряд погодив механізми передачі землі у власність територіальним громадам

Кабінет Міністрів України погодив механізми передачі у власність об’єднаним територіальним громадам землі, в тому числі землі поза межами населених пунктів. Відповідне рішення ухвалене за сприяння Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і передбачає оформлення відповідних урядових доручень Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру.

09:36 01.02.2018

Набув чинності закон про медреформу

Сьогодні, 30 січня, набув чинності Закон України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" № 2168-VIII від 19.10.2017. Підготовчий етап впровадження медичної реформи триває ще з минулого року. Тепер є законні підстави прийняти низку рішень, щоб вчасно реалізувати заявлений раніше план реформування первинної ланки охорони здоров’я.

11:27 30.01.2018

З 1 по 28 лютого – конкурс «Підтримай Вікімандри українською»

З 1 по 28 лютого триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською», мета якого – наповнення інформацією ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами. Вікімандри – один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.

11:23 30.01.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Веселинівська селищна рада запрошує на роботу тракториста-машиніста для роботи на автогрейдері.

09:23 30.01.2018

До уваги населення! Отруєння чадним газом

У зв’язку з почастішанням випадків отруєння чадним газом у Миколаївській області, управління охорони здоров’я облдержадміністрації звертається до всіх мешканців області з нагадуванням, що у холодну пору року зростає небезпека отруєння чадним газом та продуктами горіння.  Від початку 2018 року на лікування до МЛШМД було шпиталізовано 6 осіб з отруєнням чадним газом та 4 особи з отруєннями продуктами горіння. На жаль, були і летальні випадки – 9 осіб загинуло від отруєння чадом.

16:16 29.01.2018

День пам’яті Героїв Крут

29 січня 2018 року Україна відзначає сторіччя славетної і водночас скорботної дати в своїй історії – День пам’яті Героїв Крут.

10:10 29.01.2018

День пам’яті жертв Голокосту Щороку

27 січня Україна, разом з світовою спільнотою вшановує пам'ять жертв Голокосту – мільйонів людей, які загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни.

11:08 27.01.2018

Уряд зняв обмеження на отримання землі учасникам АТО

Уряд переглянув Стратегію удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними в частині першочергового забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної операції.

13:48 26.01.2018

НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

25 січня 2018 року розпочався дводенний навчальний візит представників ОТГ, ОДА, державних реєстраторів Миколаївщини до Волинської області з метою вивчення досвіду створення та функціонування волинських ЦНАПів.

09:38 26.01.2018