Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Новини Веселинівської селищної ради

ХХIV сесія селищної ради

Дата створення: 15:49 13.12.2018

   13 грудня 2018 року під головуванням Веселинівського селищного голови Олександра Румянцева відбулася ХХIV чергова сесія селищної ради восьмого скликання. На останньому сесійному засіданні 2018 року депутатським корпусом селищної ради було підведено підсумки року, що закінчується, визначено основні завдання наступного року та прийнято ряд важливих рішень. А саме рішення:

Лекції з правової обізнаності для учнів навчальних закладів громади

Дата створення: 11:27 12.12.2018

   Співробітниками Веселинівського районного сектору філії Центру пробації в Миколаївській області для учнів навчальних закладів проведені лекції з правової обізнаності

Права і свободи громадян в умовах воєнного стану

Дата створення: 13:58 11.12.2018

     Воєнний стан - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

Інструкція для користувачів соцмереж під час воєнного стану

Дата створення: 10:56 04.12.2018

    Генеральний штаб Збройних сил України попросив громадян країни не робити фотографії, не знімати на відео і не писати в соціальних мережах про пересування військ і озброєнь. Про це повідомила прес-служба Генштабу на своїй сторінці у Fakebook в середу 28 лостопада. Зокрема Генштаб ЗСУ звертається до українців з проханням не публікувати в соціальних мережах відомості, що розкривають:   

Шановні мешканці регіону!

Дата створення: 09:35 03.12.2018

     В Управлінні Служби безпеки України в Миколаївській області функціонує Центр оперативного реагування на звернення громадян, що стосуються питань введення та функціонування воєнного стану.

Повна готовність до осінньо-зимового періоду

Дата створення: 13:11 01.12.2018

   Перший день зими в Україні був по справжньому зимовим та сніжним і добре, що Веселинівська громада була до цього готовою.    Від самого ранку 1 грудня на дорогах населених пунктів громади працювала комунальна техніка селищної ради. Також цього дня з’явилась чудова можливість випробувати нове додаткове обладнання, лопати та відвали тракторні, які було придбано за рахунок коштів інфраструктурної субвенції. Їх вартість складає 152 тис.грн.

УВАГА ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!

Дата створення: 13:37 30.11.2018

   За даними Українського гідрометеорологічного центру з метеорології 30 листопада – 1 грудня 2018 року на території Миколаївської області та в м. Миколаїв очікуються складні погодні умови: вдень 30 листопада невеликий, місцями помірний сніг, хуртовини, пориви вітру 15-20  м/с, у відкритій частині моря висота хвиль 15-20 дм, швидке обледеніння суден. 1 грудня 2018 року місцями сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву висотою 6-12 см), пориви вітру 15-20 м/с., на дорогах ожеледиця.

Про підготовку до зимового періоду

Дата створення: 14:47 26.11.2018

   23 листопада 2018 року на базі філії «Веселинівський райавтодор»  було проведено практичне відпрацювання дій органів управління сил цивільного захисту щодо попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, характерних до зимового періоду.

Гіркі жнива страшних років – Веселинівська громада відзначила 85-ту річницю Голодомору

Дата створення: 10:58 25.11.2018

   ...Літа 1933 від Різдва Христового був в Україні великий голод. Не було тоді ні війни, ні суші, ні потопу, ані моровиці. А була тільки зла воля одних проти інших. І ніхто не знав, скільки невинного люду зійшло в могилу – старих, молодих і дітей, і іще не народжених…

Веселинівщина відзначила День Гідності та Свободи

Дата створення: 17:06 22.11.2018

   21 листопада відбулись урочисті заходи до п’ятої річниці початку Революції Гідності. Зокрема на площі Мозолевського, що в смт Веселинове біля пам’ятної дошки загиблим землякам – учасникам АТО та Героям Небесної Сотні та відбувся урочистий мітинг за участі представників Веселинівської селищної ради, керівників району, учасників Революції гідності, а також небайдужих жителів нашої громади.