Шановні працівники медичної галузі Веселинівської громади!
Шановні працівники медичної галузі Веселинівської громади! Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату селищної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем медичного працівника! Перш за все, хотілося б подякувати Вам за те, що присвятили себе збереженню найбільшої цінності – людського життя і здоров’я. Ваша професія – це покликання, яке вимагає, крім глибоких знань, ще й великого терпіння, людської мужності, доброти серця, відваги, чуйності і милосердя. У найважчі хвилини саме Ви приходите на допомогу людям, здійснюючи часом неможливе, проявляючи співчуття і благородство, відповідальність і високий професіоналізм. За ваш щоденний невтомний труд – низький Вам уклін і шана! Тож бажаю Вам, послідовникам Гіппократа, представникам найгуманнішої і найпотрібнішої у світі професії міцного здоров’я, оптимізму, наснаги, миру й злагоди. Нехай ваші золоті руки не знають втоми, а кожен новий день для вас буде сонячним, радісним і щасливим, всіляких успіхів у благородній справі охорони здоров’я народу України! З повагою, Веселинівський селищний голова Олександр РУМЯНЦЕВ10:21 27.07.2024