Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Новини Веселинівської селищної ради

Помолімося за вічний спокій невинно закатованих

Дата створення: 20:06 18.05.2018

В  Україні щороку у третю неділю травня  відзначається День пам'яті жертв політичних репресій. В цей день ми згадуємо і вшановуємо всіх, хто загинув від злочинів і свавілля тоталітарних режимів Згадуємо тих, хто був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою священиків та віруючих. Згадуємо розкуркулених селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів. 

У вишиванці до Європи

Дата створення: 19:51 18.05.2018

   17 травня українці відзначили День вишиванки – день символу українського народу, його чарівності та щедрості душі, а 19 травня ми відзначатимемо День Європи, як знак підтримки європейського вектору інтеграції нашої держави, підтримки європейських цінностей та ідеалів.

Проведено інформаційно-просвітницьку зустріч з метою підтримки адміністративно-територіальної реформи

Дата створення: 19:19 18.05.2018

   18 травня Веселинівський селищний голова Олександр Румянцев зустрівся з депутатами Миколаївської сільської ради, яка не увійшли до складу Веселинівської ОТГ згідно Перспективного плану формування територій громад Миколаївської області.

УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Дата створення: 11:32 18.05.2018

   Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації  розпорядження Миколаївської облдержадміністрації  «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Тріумфатори міжнародної спортивної арени

Дата створення: 12:14 15.05.2018

   Кажуть: «Діти – наше майбутнє», а дивлячись на вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи Веселинівської селищної ради, розумієш – майбутнє у нас є і воно сильне, незламне, непереможне! Підтвердженням цих слів є чергові міжнародні змагання з греко-римської боротьби. Змагання на яких вихованці Веселинівської спортивної школи, знову вибороли перемогу.

Дорогі, любі, милі наші мами, щиро вітаємо вас з Днем матері!

Дата створення: 10:35 13.05.2018

Століттями історію вершили чоловіки, але за кожним навіть найсильніши та найуспішнішим чоловіком завжди стояла жінка – спочатку мати, а згодом дружина – мати його дітей, його нащадків. Стояла, проявляючи терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, долаючи усі негаразди та зберігаючи віру у кращий завтрашній день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Саме завдяки цій могутній вірі та Вашій відданій молитві наша країна була непереможною у всі часи і залишається такою сьогодні.

Доки пам'ять жива – доти й ми будем жити

Дата створення: 15:14 11.05.2018

  День пам’яті та примирення, а також 73-тю різницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили в селах Веселинівської ОТГ. В усіх населених пунктах громади люди йшли до братських могил та пам’ятників невідомим солдатам аби схилити голови перед світлою пам’яттю тих хто подарував нам ту Перемогу.

Дякуємо за співпрацю

Дата створення: 12:59 11.05.2018

«Творіть добро і вам воздасться» - це істина якої дотримуються спонсори Веселинівської селищної ради, а саме: приватні підприємці Власова Я.В., Янковська Т.Б., депутат селищної ради Кем А.В. та Аграрна партія України в особі Гасюка А.П., які надали спонсорську допомогу в організації проведення святкових заходів 9 травня.

Весняний промінь осяяв перемогу

Дата створення: 15:05 09.05.2018

   Знову рясно цвітуть каштани, повітря просякнуте п’янким ароматом півоній та духмяного бузку, з-за хмар подекуди виглядає сонечко і ось сьогодні, в цій природній благодаті, мешканці й гості Веселинівської громади поспішають до центрального парку, щоб відзначити величне свято миру – великий День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні, 9 травня, у 73-тю річницю Перемоги, сюди завітали нечисленні ветерани та діти війни, люди чиї дідусі, бабусі, батьки та близькі пройшли через страшне горнило тих далеких вогняних років.

Рокам ніколи з пам'яті не стерти всіх тих, хто пережив страшну війну

Дата створення: 14:03 08.05.2018

   Ось уже четвертий рік поспіль 8 травня українці відзначають День пам’яті та Примирення. У Веселинівській громаді свято відзначили традиційною святковою ходою до братської могили воїнів Богданівців, які в ті далекі палаючі роки відділи своє життя за наш край – нашу Веселинівщину.