Веселинівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Вознесенський районний сектор № 1 філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областей

               Фото без опису            

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

Вознесенський районний сектор № 1 філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областей

В.о. начальника

 

 

Контактні дані:

Ярошик Юлія Леонідівна

поштова адреса: вул. Мозолевського, 14, смт. Веселинове, 57001

тел.: 097-709-37-81

електронна скринька: mk10@probation.gov.ua                          

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00 – 17:00

п’ятниця: 08:00 – 15:45

обідня перерва: 12:00 – 12:45

вихідний: субота, неділя

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

 1. забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
 2. надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 3. організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
 4. пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 5. допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 1. особа, щодо якої складається досудова доповідь;
 2. особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 3. особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;
 4. особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 5. звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 1. можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 2. збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;
 3. збереження роботи та житла;
 4. позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 1. убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 2. справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

 1. зниження злочинності;
 2. зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;
 3. позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;
 4. дотримання міжнародних стандартів.

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

 1. Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).
 2. Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.
 3. Пенітенціарна пробація – це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

Додатково: Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.          

Фото без опису

Вшанування учасників та жертв Другої світової війни у День памʼяті та примирення

Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни Росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Чимало жахіть війни, які раніше асоціювалися з останнім глобальним конфліктом, стали реальністю в Україні внаслідок воєнних злочинів російської армії та керівництва РФ.

08:07:36 22.05.2024

Проведено захід до Дня єднання

             16 лютого 2024 року Вознесенським районним сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях був проведений захід з засудженими до Дня єднання.

11:28:13 28.02.2024

Проведений захід на тему: «Пробація з громадою, в громаді, для громади»

           З нагоди 9-ої річниці прийняття Закону України «Про пробацію» 15 лютого 2024 року Вознесенським районним сектором №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях був проведений захід на тему: «Пробація з громадою, в громаді, для громади». Були запрошені представники місцевої влади, громадяни та волонтер.

14:43:43 27.02.2024

Ознайомлення з відеоматеріалом про утворення єдиної (соборної) української держави

Щороку, 22 січня, українці відзначають День Соборності, присвячений об'єднанню України, яке відбулося у 1919 році. Тож осторонь не залишилось Вознесенський районний сектору №1 філії ДУ «Центр пробації»  в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях та його суб’єкти пробації, які прослухали відеоматеріал про події становлення данного дня, в якому було розкрито, а саме як відбувалось утворення єдиної (соборної) української держави.

10:47:31 24.01.2024

ПЕНІТЕНЦІАРНА ПРОБАЦІЯ – МОЖЛИВІСТЬ ПОВЕРНУТИСЯ В СУСПІЛЬСТВО

Метою пробації в Україні є забезпечення безпека суспільства шляхом виправлення засуджених. Для її досягнення працівниками пробації на етапі  підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк до звільнення здійснюється моніторинг проблемних питань, які можуть виникнути у засудженого після його звільнення. Залежно від потреби засудженого, з’ясувавши його наміри, до органу пробації за обраним засудженим місцем проживання надсилаються відповідні повідомлення-запити. Отримавши їх, персонал органу пробації вживає заходів щодо їхнього відпрацювання в безпосередній взаємодії з органами місцевого самоврядування, суб’єктами соціального патронажу та сприяє засудженим, які готуються до звільнення, у:

08:39:57 27.01.2022

Досудова пробація та досудова доповідь

5 лютого 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про пробацію». Відповідно до статті 2  цього Закону, пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

10:58:04 28.07.2021

Як стати волонтером пробації

    Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

08:15:22 23.06.2021

Роль і переваги пробації

   Пробація не лише контролює поведінку правопорушників, залишених судом у суспільстві, але й надає їм необхідні консультації і підтримку, що допомагають змінити поведінку і не вчиняти в подальшому правопорушень. За багато років існування пробація довела ефективність покарань без позбавлення волі для певних категорій порушників закону. Пробація сприяє справедливому вироку, який дозволяє не втратити те позитивне, що є в порушника закону, відшкодувати завдані збитки та виправити проблеми, що сприяли злочинній поведінці. 

13:40:40 31.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь