Веселинівський районний сектор Філії Державна установа "Центр пробації" в Миколаївській області

І Н Ф О Р М А Ц І Я

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Мозолевського, 9, смт. Веселинове, Миколаївська область, 57001

тел.: (05163) 2 23 63

електронна скринька: mk10_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00 – 17:00

п’ятниця: 08:00 – 16:00

обідня перерва: 12:00 – 12:48

вихідний: субота, неділя

Запрошуємо волонтерів

На сьогоднішній день перед суспільством та державою стоять нові виклики, які не можливо вирішувати старими методами. В Україні з  2017 року почала працювати пробація. Для реалізації поставлених перед нею завдань вона потребує участі громадян у роботі із особами, які порушили закон. Для цього Веселинівський районний відділ з питань пробації здійснює пошук волонтерів пробації.

Кандидатами у волонтери можуть бути особи, які досягли вісімнадцятирічного віку, не мають судимості та раніше не виключалися уповноваженим органом з питань пробації зі складу волонтерів пробації через допущення дій і вчинків, які негативно вплинули на репутацію волонтера, уповноваженого органу з питань пробації, або порушили права суб`єктів пробації.

Діяльність волонтерів пробації передбачає участь у: перевірці суб`єктів пробації за місцем роботи або навчання; перевірці виконання обов`язків, покладених рішенням суду на осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням; перевірці достовірності поважних причин, що обумовили неявку суб`єктів пробації до уповноваженого органу з питань пробації в призначений строк; заходах, пов`язаних з початковим розшуком суб`єктів пробації, місцезнаходження яких невідоме.

Бажаючих брати участь у  проведенні з  суб`єктами пробації соціально-виховної роботи, запрошуємо до Веселинівського районного сектору Філії Державна установа "Центр пробації" в Миколаївській області