Відстеження результативності регуляторних актів

Звіти про базове відстеження регуляторних актів (2023 рік)

12:04:28 08.11.2023

Звіти про базове відстеження регуляторних актів

1. Звіт про базове відстеження регуляторного акту рішення Веселинівської селищної ради «Про встановлення ставок  єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб  на території Веселинівської селищної ради»

10:50:45 11.08.2021

План - графік відстеження результативності регуляторних актів Веселинівської селищної ради на 2021 рік

Рішення Веселинівської селищної ради від 25 червня 2021року  №1  «Про затвердження Плану - графіку відстеження результативності регуляторних актів Веселинівської селищної ради на 2021 рік»

16:04:35 01.07.2021