Повідомлення про оприлюднення проектів

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту до проекту рішення сесії Веселинівської селищної ради  «Про встановлення ставок  по платі за землю  по Веселинівській селищній раді».

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту до проекту рішення сесії Веселинівської селищної ради “Про встановлення ставки єдиного податку на території Вееселинівської селищної ради для суб’єктів підприємницької діяльності“.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту до проекту рішення сесії Веселинівської селищної ради “Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Веселинівській селищній раді“.