Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Лекції з правової обізнаності для учнів навчальних закладів громади

    Співробітниками Веселинівського районного сектору філії Центру пробації в Миколаївській області для учнів навчальних закладів проведені лекції з правової обізнаності

    12.12.2018 року в Веселинівській гуманітарній гімназії ім. Б.М. Мозолевського співробітниками Веселинівського районного сектору філії Центру пробації в Миколаївській області під час учбового процесу для учнів 10-11 класів проведені лекції з правової обізнаності.

   Начальником Веселинівського районного сектору філії Центру пробації в Миколаївській області Рак Романом Валентиновичем та старшим інспектором сектору Ткаченко Юлією Олександрівною в Веселинівській гімназії в рамках Всеукраїнського тижня права проведено лекції на тему Кримінально-виконавче законодавство України та функції уповноважених органів з питань пробації, зокрема, Веселинівського районного сектору. Під час лекції учні мали змогу поставити цікавлячи їх питання, що стосуються викладеної теми та отримати розгорнуті відповіді. Молодь бажала дізнатися, що потрібно для того щоб стати працівником пробації. Яка для цього потрібна освіта. Учням було цікаво більш детально дізнатися про роботу Веселинівського сектору пробації.

     За результатом заходу учні виявили бажання ознайомитися з практичною діяльність органу пробації для чого були запрошені до Веселинівського районного сектору філії Центру пробації в Миколаївській області.