Веселинівське бюро правової допомоги Вознесенського місцевого центру з надання БВПД

Як правильно одружитися: корисні лайфхаки

У сучасних реаліях інститут шлюбу утратив своє колишнє значення. Все більше і більше людей надають перевагу громадянському шлюбу, доволі часто не замислюючись про наслідки. Особливо це стосується юридичних тонкощів. Однак, якщо двоє людей таки вирішили узаконити своє кохання, є декілька корисних лайфхаків, які допоможуть зробити це правильно. Ділиться цими лайфхаками фахівчиня

08:39:03 16.02.2021

Довідка про стан здоров'я, що дозволяє дитині відвідувати дитячий садок після відсутності протягом кількох днів. Чи потрібна вона?

"Дитина не відвідувала дитсадок, тому що батьки вирішили поїхати у село провідати бабусю. Але потім вони вимушені звертатись до педіатрів зі здоровою дитиною з проханням видати довідку про те, що малеча не хворіє і їй дозволяється відвідувати дошкільний навчальний заклад." – Знайома ситуація У деяких дитсадках, звісно, такої довідки не вимагають взагалі. Але є й такі, такі, де батьків змушують її надати, якщо дитини не було в садку 5 днів, а в деяких – навіть за 2 дні відсутності. То що ж робити в таких ситуаціях? Відповідає фахівчиня

16:40:55 15.02.2021

Як не стати жертвою шахраїв у інтернеті?

Важко уявити сучасний світ без інтернету. Сьогодні завдяки системі online можна реалізувати базові потреби: придбати продукти харчування, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, замовити їжу із закладів громадського харчування, знайти та орендувати приміщення тощо. Водночас, така online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті. Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потратили у пастку, розповідає фахівець Ірпінського бюро правової допомоги

16:20:30 10.02.2021

Жінка має право на утримання від чоловіка до трирріччя спільної дитини

"Через деякий час після народження малюка подружжя припинило спільно проживати. При цьому жінка, змушена сидіти вдома, виховуючи маленьку дитину, фактично не має доходу окрім "дитячих" коштів" – ви колись чули схожу історію Напевно, що так. А ось чи кожен знає про те, що, відповідно до статті 84 Сімейного кодексу України, жінка, з якою проживає дитина, має право на своє утримання від чоловіка, допоки їхній спільній дитині не виповниться три роки?

16:15:15 10.02.2021

Цінності команди системи безоплатної правової допомоги

Головні цінності, які сповідує команда системи безоплатної правової допомоги – прозорість, підзвітність, довіра наших клієнтів та партнерів. Корупція – це негативне суспільне явище, що здатне зруйнувати будь-яку організацію, структуру, державу врешті-решт.

16:14:35 10.02.2021

ПРИСВОЄННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ ЗЕМЕЛЬНІЙ ДІЛЯНЦІ

Кадастровий номер земельної ділянки – це індивідуальний цифровий код (номер) земельної ділянки, що не повторюється на всій території України, присвоюється земельній ділянці з метою її ідентифікації та зберігається за нею протягом усього часу існування такої ділянки.

11:32:17 15.01.2021

Переводимо працівників на час карантину на неповний робочий день: як це оформити?

Під час дії карантину деякі роботодавці бажають скоротити свої витрати, зокрема, і в оплаті праці. Це можна зробити, зокрема, шляхом встановлення працівникам неповного робочого часу. Але оформлення зміни режиму роботи має свої особливості, встановлені КЗпП

11:29:32 15.01.2021

Відновне правосуддя на Миколаївщині: особливості застосування та результати

17 укладених угод про застосування програми відновлення, 10 з яких вже виконано, відтак підлітків звільнено від кримінального покарання. Про такі результати пілотного проекту з відновного правосуддя для неповнолітніх на Миколаївщині повідомила директорка Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Наталія Гнатуша під час онлайн-пресконференції, що транслювалася на YouTube-каналі центру.

15:16:12 05.11.2020

Що таке домашнє насильство?

Відповідно до Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" зазначено, що домашнє насильство – дії, характерні для фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються між родичами або подружжям чи між іншими людьми, які спільно проживають, але не перебувають у родинних відносинах чи у шлюбі між собою. Які є види домашнього насильства?

13:38:45 05.11.2020