Миколаївська область, Вознесенський район

Інформація для населення

Надання послуг із психічного здоров’я лікарями КНП «Веселинівський ЦПМСД»

Наприкінці 2022 року Національна служба здоровʼя України (далі – НСЗУ) запровадила новий пакет Програми медичних гарантій – пакет №51 «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги».

10:07:20 31.05.2024

ВЛК ДИСТАНЦІЙНО ТА ПОВТОРНА ПЕРЕВІРКА РІШЕННЯ МСЕК

Новий закон про мобілізацію передбачає можливість проходження військово-лікарської комісії дистанційно та перевірку рішень про призначення інвалідності повторно. Міністерство охорони здоров’я України пояснює, чим новий закон про мобілізацію стосується медичної сфери.

10:31:26 28.05.2024

Меланома: чому важливо бути уважними до родимок?

У травні у світі відзначають місяць обізнаності про рак шкіри. Це – найпоширеніша група онкологічних захворювань, що вражають різні  ЇЇ шари. За даними ВООЗ, у 2022 році було виявлено понад 1,5 мільйона нових випадків раку шкіри.

09:04:34 22.05.2024

Що важливо знати про сезонну алергію та як з нею впоратися

Не для всіх час цвітіння рослин — це найкраща пора року. Особливо неприємна вона для людей, які страждають на сезонні алергії. Навесні та влітку алергія часто з’являється на пилок рослин. Це ще має назву — поліноз.

15:04:51 20.05.2024

Уряд затвердив перелік документів для проходження медико-соціальної експертизи

Внаслідок війни збільшується кількість людей, які потребують встановлення інвалідності, значну частину серед них складають військовослужбовці. У зв’язку з цим визначено чіткий перелік документів, що подають пацієнти для проходження медико-соціальної експертизи. Це дозволить зменшити навантаження на людей та скоротить терміни оформлення документів для подачі до медико-соціальних експертних комісій (МСЕК).

10:04:06 14.05.2024

Як щеплення КПК захищає організм?

В рамках Всесвітнього тижня імунізації Міністерство охорони здоров'я України нагадує про смертельно-небезпечні хвороби, які можна попередити просто своєчасно зробивши щеплення.

13:36:35 25.04.2024

Національний календар профілактичних щеплень: перевірте, чи вакцинована дитина від небезпечних захворювань

Вакцинація – це простий, безпечний та ефективний спосіб захиститися від небезпечних хвороб ще до контакту з ними, а також запобігти ускладненням, які ці хвороби можуть спричинити.

08:43:15 24.04.2024

Туберкульоз: маршрут пацієнта — від підозри до початку лікування

Люди, у яких діагностували туберкульоз, можуть лікуватись стаціонарно в медичному закладі або амбулаторно, тобто вдома під контролем лікаря. У більшості випадків люди з туберкульозом лікуються амбулаторно з першого дня захворювань. Це ефективно і безпечно для навколишніх, якщо так визначив лікар.

08:35:22 19.03.2024

Чат-бот «Буду мамою»: з турботою про українських мам та немовлят

Супровід вагітності та медична допомога при пологах – це одні з пріоритетних послуг, які оплачує держава в межах Програми медичних гарантій. Це означає, що прийоми лікарів у жіночих консультаціях, обстеження і низка аналізів протягом вагітності, а також медичні послуги під час пологів, мають надаватися пацієнткам безоплатно. На жаль, рівень обізнаності майбутніх мам про свої права на безоплатні послуги є незадовільним, що призводить до погіршення фінансового становища родин і виникнення таких негативних явищ, як приховані платежі і невиправдані «благодійні внески» протягом вагітності і пологів. Саме для того, щоб ознайомити вагітних і тих жінок, котрі планують вагітність, про безоплатні медичні послуги, створено чат-бот «Буду мамою».

15:11:15 05.03.2024