Проекти рішень ХХV сесії селищної ради восьмого скликання

1. Про внесення змін до структури та чисельності служби благоустрою Веселинівської селищної ради затвердженої рішенням від 21.08.2018 р. № 5 «Про затвердження  структури та чисельності служби благоустрою Веселинівської селищної ради в новій редакції»

2. Про внесення змін до рішення Луб’янської сільської ради від 18.03.2016 р. «Про внесення змін до рішення ІХ сесії п’ятого скликання № 10 від 25.10.2007 р. «Про присвоєння нумерації будинкам в населених пунктах Луб’янської сільської ради»

3. Про затвердження селищної програми “Правопорядок” Веселинівської селищної ради на 2019-2020 рр.

4. Про умови оплати праці Веселинівського селищного голови

5. Про внесення  змін до селищного бюджету Веселинівської селищної ради на 2019 рік

6. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Веселинівської селищної ради   за 2018 рік

7. Про призначення начальника КП «Веселинівський водопостач»