КОЖНА ЛЮДИНА МАЄ ПРАВО

Тижню правових знань в Україні було присвячено урок права для учнів 2 а класу Веселинівського ліцею та їх вчительки Ольги Георгієвни Іванової . Бібліотекар обговорила з дітьми їх права та обовязки та провела гру "Що зображено на малюнку ваше право чи обовязок?" На заході була присутня провідний інспектор Центру пробації Юлія Леонідівна Ярошик. Вона прочитала дітям оповідання Б.Грінченка "Украла" і обговорила його з ними.

11:50:55 11.12.2023

Захід до Міжнародного дня боротьби проти насильства жінок

24.11.2023 року Вознесенським районним  сектором № 1 філії ДУ «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях було проведено захід  «Міжнародний день боротьби проти насильства жінок». З  суб’єктами пробації було проведено відео презентацію на вище вказану тему, під час  даного заходу було  обговорено питання: що таке насильство  та їх види, які є види насильства, так як з ними боротися.

14:44:45 24.11.2023

Воєнний стан – особливий правовий режим, що було введено в Україні у зв’язку з військовою агресією російської федерації

Вознесенським районним сектором №1 філії ДУ «Центр пробації»  в Миколаївській, Донецькій, Луганській ТА Херсонській областях, здійснюються всі необхідні заходи для нагляду за особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, що проживають на території Веселинівської територіальної громади Вознесенського району. Особи, які перебувають на обліку органів пробації, систематично відвідують підрозділ пробації для реєстрації та інформують уповноважений орган з питань пробації про зміну місця перебування. Посилено соціально-виховну роботу про недопущення скоєння нових злочинів, особливо пов’язаних з колабораційною діяльністю, та направлено роботу на роз’яснення клієнтам пробації своїх дій під час впровадження воєнного стану, які права та свободи можуть обмежуватися під час війни.

13:31:56 22.11.2023

Взаємодія з Центром зайнятості

Часто відсутність постійного місця роботи та офіційних джерел доходів, які необхідні для задоволення життєвих потреб людини, є причиною протиправної поведінки. Тому надання інформаційних послуг є необхідним у профілактиці вчинення правопорушень.

13:05:32 28.08.2023

Захід до Дня Незалежності України

24 серпня 2023 року українці відзначають 32-гу річницю проголошення незалежності. Вдруге відзначаючи основне державне свято в умовах повномасштабної війни, ми усвідомили особливе значення цього дня та знаємо, яку високу ціну платимо за свободу та незалежність.

09:30:22 24.08.2023

Відбулася робоча зустріч Вознесенського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях з Веселинівським центром надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради

29.05.2023 року  провідним інспектором Вознесенського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Ярошик Юлією була проведена робоча зустріч  з начальником Веселинівського центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради Гончарук Людмилою.

13:16:53 31.05.2023

Чорнобильська трагедія

В День вшанування пам’яті Чорнобильської трагедії Вознесенський районний сектор № 1 філії Державної установи « Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях разом з неповнолітнім суб’єктомпробації,  провели захід та продемонстрували презентацію до Міжнародного Дня пам’яті Чорнобиля.

08:07:09 27.04.2023

Захід до дня народження великого українського поета - Тараса Шевченка

З нагоди дня народження великого українського поета – Тараса Шевченка, Вознесенським РС №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях був проведений захід з національно-патріотичного виховання із залученням молоді та неповнолітньої осіби, які перебувають на обліку органу пробації 209 років минає з Дня народження поета, але ми мусимо його пам'ятати, він буде завжди жити в наших серцях. У книзі «Кобзар»- основи нашої української духовності, це невичерпна книга, книга навіки. Тарас Григорович Шевченко став символом боротьби багатьох поколінь українців за свободу та незалежність. І сьогодні захищає, надає сили і надихає українців на боротьбу за свободу.

08:27:16 13.03.2023