ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Веселинівської селищної  ради Веселинівського району Миколаївської області (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:

-  Веселинівська селищна рада  http://gromada.org.ua/gromada/veselynivska/main/

-  електронна пошта: vesselrada@ukr.net

- усно: телефон (05163) 2-21-65

- письмово: 51001, Миколаївська обл., Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Мозолевського, буд. 14 (на конверті вказувати "Публічна інформація).

Форми запиту