A A A K K K
для людей із порушенням зору
Веселинівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Житлове Будівництво

«Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» повідомляє

   Миколаївське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (надалі - Миколаївське регіональне управління Фонду) повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 року №742 Урядом прийнято рішення про збільшення у 2016 рот Статутного капіталу Держмолодьжитла на 24,0 млн.грн.
   Рішенням Спостережної ради Держмолодьжитла від 21.10.2016 року №33 було внесено зміни до Порядку використання власних коштів (коштів статутного капіталу) Державної спеціалізованої установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». Право на перевагу в отриманні кредиту згідно з цим порядком мають молоді сім'ї, в яких один із членів сім'ї (чоловік або дружина) брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення, а також сім'ї молодих громадян, учасників АТО, що загинули у період проведення антитерористичної операції, а також ті кандидати в позичальники, які бажають отримати житло площі, меншою за розрахункову.
   За рахунок власних коштів Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (далі - Фонд) надається довготерміновий пільговий молодіжний кредит на будівництво (реконструкцію) і придбання житла.
   Кредит надається молодим сім'ям, в якій чоловік та дружина віком до 35 років, неповним сім'ям, в якій мати (батько) віком до 35 років має неповнолітніх дітей (дитину), одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.
   Кредит надається терміном до 30 років, але не більше ніж досягнення позичальником пенсійного віку.
   Кредит надається з відсотковою ставкою у розмірі - 14,1% річних. Погашення кредиту та відсотків за користування ним здійснюються позичальником починаючи з дати зарахування коштів кредиту на рахунок позичальника в банку-агенті. Платежі з погашення кредиту та відсотків за користування кредитом вносяться не рідше ніж один раз на місяць. Кредит може бути погашено достроково.
   Для реєстрації необхідно звернутись до Миколаївського регіонального управління Фонду та написати заяву на отримання кредиту, заповнити анкету Позичальника і надати такі документи:
   - Довідка про перебування на квартирному обліку всіх членів сім'ї (оригінал),
   - Довідка про склад сім'ї (Ф-3 ЖЕК) (оригінал),
   - Оригінали та копії паспортів повнолітніх членів сім'ї (1,2 ст. прописка),
   - Оригінали та копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера,
   - Оригінал та копію свідоцтва про народження дитини (дітей),
   - Оригінал та копію свідоцтва про шлюб,
   - Довідка з місця роботи із зазначенням займаної посади, часу перебування на такій посаді та розміру заробітної плати, протягом останніх 6 місяців(із поміткою «затримки у виплаті з/п за останні 6 м. відсутні»),
   - Виписку з трудової книжки про місце роботи за останні 3 роки,
   - Документи, що підтверджують інші доходи Позичальника (за наявності доходу не за основним місцем роботи), у т.ч. декларацію про доходи на останню звітну дату, завірену податковою інспекцією,
   - Згода подружжя (ін. членів сім'ї) на передачу в заставу майнових прав на житло(нотаріально посвідчене), або їх присутність при укладенні договор)' застави майнових прав/застави квартири.
   - Довідка про платоспроможність сім'ї, (довідка про доходи).
   За додатковою інформацією можливо звернутись до Миколаївського регіонального управління Фонду за адресою: м.Миколаїв, вул. Робоча. 2-а, офіс 507, 506-а. тел.: (0512) 56-39-41 факс: (0512) 56-38-45.
Також інформація про кредитування розміщена на Інтернет сайті:

http://mk.molod-kredit.gov.ua/node/68
http://www.molod-kredit.gov.ua/

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь