Державна служба України з питань праці

Володимир Зеленський підписав закон про зменшення штрафів за порушення трудового законодавства

Президент України Володимир Зеленський 31 січня підписав закон "Про внесення змін до статті 265 Кодексу законів про працю України" №1233, яким удосконалено порядок здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю і зменшені економічно необґрунтовані штрафні санкції за порушення норм трудового законодавства. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

11:34:51 04.02.2020

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАГАДУЄ, ЩО НАЛЕЖНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН, Є ЗАПОРУКОЮ СПОКОЮ КОЖНОГО РОБОТОДАВЦЯ

Управління Держпраці у Миколаївській області звертає увагу кожного роботодавця на те, що при формуванні взаємовідносин з працівниками необхідно керуватися  приписами Кодексу законів про працю України.

11:41:16 04.02.2019