Інвестиційний атлас надрокористувача

За інформацією Управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації, Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача, який створено спільно з ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та УкрДГРІ.

Фото без опису   «Інвестиційний атлас надрокористувача» – один із елементів загальної урядової політики open door policy (політики відкритих дверей), яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу України.

Об’єкти, які включені до Атласу, розподілено на шість категорій за видами корисних копалин:

• вуглеводнева сировина;
  • металічні корисні копалини;
  • неметалічні корисні копалини;
  • підземні води;
  • горючі тверді корисні копалини;
  • дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння.

Усі охочі зможуть ініціювати одну з запропонованих ділянок на аукціон, або номінувати будь-яку іншу ділянку за власним бажанням. Також надрокористувачі можуть надавати свої пропозиції і номінувати на електронні торги ділянки, які не увійшли до Атласу.

Атлас розміщений у вільному доступі на офіційному веб-сайті Служби за посиланням: http://www.geo.gov.ua/investicijnij-atlas-nadrokoristuvacha/