Оголошення

Управління освіти, культури, туризму, сім'ї,  молоді та спорту Веселинівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи в органах місцевого самоврядування, смт Веселинове,  вул. Мозолевського, 14, тел.2—22- 32, 2-23-00

Начальник відділу кадрового забезпечення, централізованого господарського обслуговування та охорони праці управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради

Вимоги щодо кандидатів:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування  або державній службі  не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах освіти, культури не менше п’яти років; досвід роботи з комп’ютерними програмами; досконале володіння українською мовою; громадянство України.

Для  участі  в  конкурсі  необхідно  подати такі документи:

- заява про участь у конкурсі, у якій зазначають, що заявник ознайомився із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнена особова картка (форма П2-ДС)  з відповідними додатками;

- 2 фотокартки  розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

- копію паспорта громадянина України 1,2,11 стор.;

- витяг з трудової  книжки;

- копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

- Е- декларація про доходи за 2020 рік;

Заява та інші документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення в газеті та на сайті засновника (з 06.01.2022 року до 04.02.2022 року).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем конкурсної комісії за телефоном  2-23-00.

Голова конкурсної комісії                                                                Лариса СТУДЗІНСЬКА

про початок проведення громадського обговорення кандидатур на посаду старости

Токарівського старостинського округу

04 січня 2022 року в приміщенні  адмінбудинку Токарівського старостинського округу за адресою: вул. Незалежності 33, смт Токарівка Вознесенського району Миколаївської області відбудуться збори громадян на які буде винесено питання щодо обговорення кандидатур на посаду старости Токарівського старостинського округу

Громадські обговорення відбудуться о 1000 год. 04 січня 2022 року, в приміщенні  адмінбудинку Токарівського старостинського округу за адресою: вул. Незалежності 33, смт Токарівка Вознесенського району Миколаївської області.

Жителям Токарівського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

ОГОЛОШЕННЯ

Рішенням Наглядової ради щорічного районного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування від 25.06.2021 року № 1 оголошено про щорічний районний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування  у 2021 році.

Рекомендуємо всім бажаючим підготувати проектні пропозиції та подати Вознесенській районній раді заявки  з конкурсною документацією, визначеною рішенням Вознесенської районної ради  від 25.06.2021 року №1 та Положенням  про Порядок проведення щорічного районного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, затверджених рішенням районної ради від 24.06.2021 № 1.

Заявки щодо участі в конкурсі та конкурсна документація подається Вознесенській районній раді (кабінет № 15)  в строк з 08.00 години 30 червня 2021 року  до 16.00 години 16 липня 2021 року за адресою : площа Центральна, 1, м. Вознесенськ, Миколаївська область, 56501.

Відділ розвитку інфраструктури, ЖКГ,

благоустрою та інвестицій

ОГОЛОШЕННЯ

Веселинівська селищна рада оголошує відкритий відбір кандидатів на посаду директора КП «Веселинівський водопостач» Веселинівської селищної ради.

Загальні вимоги до кандидатів:

Загальні вимоги до кандидата:

- громадянство України;

- досконале володіння державною мовою;

- знання законодавства України в частині надання комунальних послуг та благоустрою населених пунктів;

- стресостійкість та комунікабельність.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

• заява особи, яка претендує на дану посаду;
  • автобіографія;
  • копія документу про освіту;
  • копія трудової книжки;
  • копія паспорта;
  • копія ідентифікаційного номера;
  • особовий листок з обліку кадрів;
  • згода на збір та обробку персональних даних;
  • пропозиції кандидата щодо ефективності діяльності, перспектив розвитку об’єкта.

Документи приймаються у паперовому вигляді з 24.01.2022р. по 07.02.2022р. за адресою: смт Веселинове, вул. Мозолевського,14, ІІ поверх адмінбудинку Веселинівської селищної ради, кабінет провідного спеціаліста по роботі з персоналом Веселинівської селищної ради.

Довідки за телефоном: (0512) 2-12-53.