КЗ "Публічна бібліотека" Веселинівської селищної ради

Творчий звіт КЗ ПБ Веселинівської селищної ради «Бібліотека-громада: відкритий простір»

Звіт бібліотеки – це гарний привід згадати всі ті здобутки і надбання,  що стали нагородою за сумлінну працю в минулому році та зрозуміти в якому напрямку бібліотеці рухатися далі.

09:51:13 02.03.2020

Зустрічайте – Нова книга в бібліотеці!

Під час чергової сесії Веселинівської селищної ради фахівці КЗ «Публічна бібліотека» презентували нові надходження до бібліотечних фондів, придбані завдяки коштам місцевого бюджету. Це книги українських сучасних та зарубіжних авторів.

08:29:58 19.12.2019

Зустріч з письмениицею

До зустрічі з миколаївською письменницею Вірою Іванівною Марущак учні 4-в класу Веселинівської ЗОШ готувалися заздалегідь. Вони прочитали всі книги автора, що є в Веселинівській дитячій бібліотеці. А їх вчитель Лариса Павлівна Мігдаль познайомила дітей з біографією В.І.Марущак. Тому  онлайн-зустріч видалася цікавою і змістовною. Діти ділилися з автором враженнями про прочитані книги « Пригоди Нюмочки», «Джмелик –мандрівник», «Веселятко», «Цезар,Галка і Новий рік», «Вязочка казок», «Зайченя». Спілкування було у вигляді дискусії,  але легким та невимушеним . Спочатку діти відповідали на запитання письменниці про те, як вони зрозуміли її твори і які висновки зробили для себе з вчинків того чи іншого героя. А потім самі задавали багато питань Вірі Іванівні про її дитинство, про перші проби пера, улюблених письменників, захоплення у вільний час, творчі плани на майбутнє   тощо.

17:43:01 18.11.2019

Любити, шанувати і плекати рідну мову!

Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови. Саме в цей день в Веселинівському історичному краєзнавчому музеї відбулася година спілкування «Слово до слова і буде мова», в якій взяли участь слухачі Університету третього віку.

17:21:55 11.11.2019

Дивитись правді у вічі

Жовтневе засідання Клубу цікавих зустрічей було присвячене краєзнавству. Бібліотекарі Веселинівської дитячої бібліотеки підготували і провели цікаву зустріч з веселинівським краєзнавцем Ніною Іванівною Денисюк. Вона автор більше 40 книжок, присвячених рідному краю. Це збірки поезій, книжки з історії рідного краю, книжки про людей, що жили і живуть зараз на веселинівській землі. Гостя розповідала про себе, про те, що саме надихнуло її вивчати невідомі, а підчас і трагічні сторінки історії нашого краю. А ще презентувала учасникам заходу свою нову книжку "Доля храмів Веселинівщини"

17:56:51 01.11.2019

Щедрі книжки Зірки Мензатюк

Зірка Мензатюк – сучасна дитяча письменниця. Її книги мають заслужені міжнародні премії та виборюють першість у номінаціях «Книга року».Пише вона переважно казки. «Казка — це зерно, яке завтра проросте», — впевнена Зірка Мензатюк. Проросте у душах читачів милосердям, добром, радістю, знанням. Це ми знаємо напевно. Бо літературні казки цієї письменниці світлі, як і її душа. Вони ненав’язливі, добрі, повчальні, сповнені фантазій і реальності, мудрування і розваг.

17:50:33 01.11.2019

Сучасні аспекти діяльності публічних бібліотек Веселинівської ОТГ

КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради  прийняла участь у дні професійного спілкування «Сучасні аспекти діяльності публічних бібліотек Веселинівської ОТГ». Відкрила  захід Токар Л.Т. – директор комунального закладу, яка підвела підсумки участі бібліотек у читацьких та професійних конкурсах 2019 року, відзначила та привітала переможців. Завідувач ДБ Сєвач Г.Ф поділилася досвідом роботи Веселинівської дитячої бібліотеки по популяризації сучасної української книги серед дітей та розповіла про обласну професійну подіум-дискусію «Як залучити дітей до читання сучасної української книги», організовану Миколаївською обласною бібліотекою для дітей ім.В.Лягіна, учасником якої була. Юсипей О.О. - бібліотекар абонементу КЗ ПБ зупинилася на питанні «Популяризація звичаїв та традицій рідного краю засобами бібліотеки», розповівши про обласний семінар «Мова-культура-традиції:бібліотечний контекст», проведений обласною бібліотекою для юнацтва.

17:47:43 01.11.2019

Працюючи навчаємось!

30 жовтня 2019 р. в обласній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбувся семінар-тренінг для методистів ЦБС та працівників публічних бібліотек об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Миколаївської області за темою «Оновлені функції бібліотеки у ракурсі соціально-культурних потреб громади». У заході взяла участь бібліограф КЗ «Публічної бібліотеки» Веселинівської селищної ради Звєрякова Юлія, яка презентувала цікавий досвід з роботи бібліотеки у формі печа-куча.

17:44:32 01.11.2019

Публічна бібліотека – територія читання. Сучасні форми бібліотечної практики

Сьогодні, 26 червня, у Публічній бібліотеці Веселинівської селищної ради, в колі професіоналів і просто хранителів книгозбірень, відбувся День фахівця під назвою «Публічна бібліотека – територія читання. Сучасні форми бібліотечної практики».

11:23:20 27.06.2019