КЗ "Публічна бібліотека" Веселинівської селищної ради

Духовні висоти миколаївського краю

Дата створення: 17:14 23.05.2018

18 травня відбулося чергове засідання клубу «Книголюб» присвячене поетам та письменникам-ювілярам року Миколаївського краю.

Життя у вишивці, а вишивка - життя

Дата створення: 17:12 23.05.2018

Травень видався багатим на національні свята: День матері,  Міжнародний день родини, Всеукраїнський день сім’ї, День слов’янської писемності та культури, Міжнародний день музеїв. День вишиванки.

Шановні ветерани, учасники Другої Світової війни!

Дата створення: 08:51 07.05.2018

Прийміть наші щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги!  Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги. Напередодні цього світлого дня бажаємо Вам, дорогі наші, оптимізму, активного довголіття та всього самого найкращого! Нехай завжди вас оточує мир, здоров’я та щастя! Прийміть низький уклін і щиру подяку за мирне небо, за ясне сонце.

Вечір спогадів

Дата створення: 08:39 07.05.2018

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

По той бік життя

Дата створення: 13:13 02.05.2018

Година історії

Коляда в бібліотеці

Дата створення: 10:59 16.01.2018

Різдво – це свято радості і єднання людських душ.

Конкурсний відбір

Дата створення: 11:06 16.07.2017

18 та 19 липня 2017 року  в актовому залі Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради відбулись засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсної процедури призначення керівника комунального закладу «Публічна бібліотека».