КЗ "Публічна бібліотека" Веселинівської селищної ради

На канікулах сумувати ніколи – завітайте до бібліотеки!

Дата створення: 10:26 27.06.2018

Бібліотеки надають можливість корисно і приємно провести свій вільний час дітям впродовж літніх канікул. Зробити відпочинок дітей активним, пізнавальним, яскравим –  основна мета Токарівської бібліотеки-філії.

Їх пам'ять - війна

Дата створення: 10:20 27.06.2018

Година історії

Міжнародний день захисту дітей

Дата створення: 08:54 06.06.2018

У п'ятницю, 1 червня, в Україні відзначали чудове і зворушливе свято - Міжнародний день захисту дітей. Кожне місто до цього урочистого періоду готуються з любов'ю, щоб потішити найменших і беззахисних у всьому світі – дітей

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Дата створення: 09:45 04.06.2018

До дня захисту дітей Веселинівська центральна бібліотека прийняла участь у загально-громадському заході.

Удосконалення професійних навичок бібліотекарів

Дата створення: 11:06 30.05.2018

28 травня в Центральній бібліотеці відбувся семінар-практикум «Впровадження УДК для систематизації документів у публічних бібліотеках» для фахівців Комунального закладу «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради. Відкрила захід директор Токар Л.Т., ознайомивши присутніх з первинною інформацією про Універсальну десяткову класифікацію, особливостями  її вивчення та впровадження в роботу. Вона також запропонувала  покроковий  план дій щодо впровадження нової класифікації як у процесах опрацювання бібліотечних фондів, так і у розстановці фонду та в облікових процесах і відповідній документації. Директор ознайомила всіх працівників із наказом і робочим планом щодо переводу фондів бібліотек на УДК.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Регіональній акції «FotoKрай: Миколаївщина в об’єктиві»

Дата створення: 17:45 25.05.2018

2018 рік у Європі проголошено Роком культурної спадщини, в Україні – Роком відновлення і реставрації культурної спадщини України. Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека прагне продемонструвати багатство культурної спадщини нашої області, пробудити інтерес громадськості до її вивчення та проводить Регіональну акцію «FotoKрай: Миколаївщина в об’єктиві».

Посвята в читачі

Дата створення: 17:40 25.05.2018

Щороку проводиться свято «Посвята в читачі» для першокласників. Ось і одного травневого дня до учнів першого класу завітали сільський бібліотекар Токарівської бібліотеки Горбенко Оксана Григорівна, яка провела здітьми розмову про важливість читання та про дотримання правил бережливого ставлення до книг.

Духовні висоти миколаївського краю

Дата створення: 17:14 23.05.2018

18 травня відбулося чергове засідання клубу «Книголюб» присвячене поетам та письменникам-ювілярам року Миколаївського краю.

Життя у вишивці, а вишивка - життя

Дата створення: 17:12 23.05.2018

Травень видався багатим на національні свята: День матері,  Міжнародний день родини, Всеукраїнський день сім’ї, День слов’янської писемності та культури, Міжнародний день музеїв. День вишиванки.

Шановні ветерани, учасники Другої Світової війни!

Дата створення: 08:51 07.05.2018

Прийміть наші щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги!  Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги. Напередодні цього світлого дня бажаємо Вам, дорогі наші, оптимізму, активного довголіття та всього самого найкращого! Нехай завжди вас оточує мир, здоров’я та щастя! Прийміть низький уклін і щиру подяку за мирне небо, за ясне сонце.