КЗ "Публічна бібліотека" Веселинівської селищної ради

На українськім книжнім святі в форматі «Бібліо-фольк-party»

Дата створення: 10:20 03.10.2018

Жартівливі привітання, віршовані побажання і зустріч з ветеранами – хранителями книжкової мудрості – так у КЗ «Публічна бібліотека» відзначили Всеукраїнський день бібліотек.

Підсумки акції «Бібліотека українського воїна» - 2018

Дата створення: 15:43 03.09.2018

КЗ «Публчна бібліотека» є співкоординатором Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» в області, яка була ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців.

Сучасні форми та методи залучення до читання та бібліотеки

Дата створення: 15:19 28.08.2018

Кредо бібліотекарів – постійно навчатися та удосконалюватися, бути постійно корисним своїй громаді. 28 серпня у «Публічній бібліотеці» відбувся  семінар для працівників КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради. Відкрила захід директор бібліотеки Токар Л.Т., яка і  позначила основну тему «Сучасні форми та методи залучення до читання та бібліотеки».

Читацький акорд поколінь

Дата створення: 10:46 20.08.2018

9 - 21 червня Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна приймала участь у IX Міжрегіональному ярмарку бібліотечних інновацій Бібліокре@тив-2018, який проходив на базі Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного.

На канікулах сумувати ніколи – завітайте до бібліотеки!

Дата створення: 10:26 27.06.2018

Бібліотеки надають можливість корисно і приємно провести свій вільний час дітям впродовж літніх канікул. Зробити відпочинок дітей активним, пізнавальним, яскравим –  основна мета Токарівської бібліотеки-філії.

Їх пам'ять - війна

Дата створення: 10:20 27.06.2018

Година історії

Міжнародний день захисту дітей

Дата створення: 08:54 06.06.2018

У п'ятницю, 1 червня, в Україні відзначали чудове і зворушливе свято - Міжнародний день захисту дітей. Кожне місто до цього урочистого періоду готуються з любов'ю, щоб потішити найменших і беззахисних у всьому світі – дітей

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Дата створення: 09:45 04.06.2018

До дня захисту дітей Веселинівська центральна бібліотека прийняла участь у загально-громадському заході.

Удосконалення професійних навичок бібліотекарів

Дата створення: 11:06 30.05.2018

28 травня в Центральній бібліотеці відбувся семінар-практикум «Впровадження УДК для систематизації документів у публічних бібліотеках» для фахівців Комунального закладу «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради. Відкрила захід директор Токар Л.Т., ознайомивши присутніх з первинною інформацією про Універсальну десяткову класифікацію, особливостями  її вивчення та впровадження в роботу. Вона також запропонувала  покроковий  план дій щодо впровадження нової класифікації як у процесах опрацювання бібліотечних фондів, так і у розстановці фонду та в облікових процесах і відповідній документації. Директор ознайомила всіх працівників із наказом і робочим планом щодо переводу фондів бібліотек на УДК.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Регіональній акції «FotoKрай: Миколаївщина в об’єктиві»

Дата створення: 17:45 25.05.2018

2018 рік у Європі проголошено Роком культурної спадщини, в Україні – Роком відновлення і реставрації культурної спадщини України. Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека прагне продемонструвати багатство культурної спадщини нашої області, пробудити інтерес громадськості до її вивчення та проводить Регіональну акцію «FotoKрай: Миколаївщина в об’єктиві».