Зустрічайте – Нова книга в бібліотеці!

Дата: 19.12.2019 08:29

Під час чергової сесії Веселинівської селищної ради фахівці КЗ «Публічна бібліотека» презентували нові надходження до бібліотечних фондів, придбані завдяки коштам місцевого бюджету. Це книги українських сучасних та зарубіжних авторів.

Завдяки підтримці депутатського корпусу, голови селищної ради на потреби закладу було виділено кошти на поточний ремонт приміщення абонементу, передплату періодичних видань, закупівлю чудових книг та придбання техніки.

Весь колектив «Публічної бібліотеки» та користувачі закладу дуже вдячні за розуміння та небайдужість до проблем бібліотеки. Щира подяка за подаровані бібліотекам книги.

За нашою діяльністю ви можете слідкувати на блогах бібліотек, сторінці в Фейсбуці, переглядати портфоліо бібліотечних закладів, яке є у кожній бібліотеці.