КЗ "Публічна бібліотека" Веселинівської селищної ради

День профорієнтації «Вибір майбутнього фаху»

15 травня для учнів 10-А кл. Веселинівської ЗОШ I-III ст.  відбувся день профорієнтації «Вибір майбутнього фаху», який організувала бібліотекар КЗ «Публічна бібліотека»  Юсипей О.О.

16:50:17 15.05.2019

Цікава зустріч з дитячими письменниками

3 травня до Веселиново завітали гості : дитячі письменники А.Л.Качан та В.І.Марущак /голова Миколаївської обласної організації НСПУ./ в супроводі директора обласної дитячої бібліотеки ім.Лягіна Т.А.Жайворонок.

14:25:00 06.05.2019

Ю.Чеповецький – дітям

2 квітня Токарівською бібліотекою-філією був проведений день читання «Ю.Чеповецький – дітям» для 1-го та 4-го класів.

13:35:11 03.04.2019

Запахом і шурхотінням сторінок живе бібліотека…

В новий 2019 рік КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради увійде в комплекті з новими книгами, газетами та журналами. Саме поповнення бібліотечних фондів – найкращий подарунок, як для користувачів книгозбірні, так і для її працівників.

13:22:42 29.12.2018

Методичний день в бібліотеці

27 листопада у Веселинівській публічній бібліотеці відбувся методичний день «Творчий підхід до планування та звітності роботи бібліотеки».

09:43:04 28.11.2018