Толерантність єднає всіх

Дата: 19.11.2018 17:56

Антуан де Сент-Екзюпері сказав:

«Якщо я чимось на тебе не схожий,

я цим зовсім не ображаю тебе,

а, навпаки, обдаровую».

Міжнародний день толерантності щорічно відзначається 16 листопада. Цей день був урочисто проголошений в "Декларації принципів терпимості» ЮНЕСКО. Декларація проголошує «визнання того, що люди за своєю природою розрізняються за зовнішнім виглядом, становищем, мовою, поведінкою і цінностям і мають право жити в мирі та зберігати свою індивідуальність».

Тож 16 листопада бібліотекар відділу обслуговування Веселинівської публічної бібліотеки Юсипей О.О. провела тренінг-спілкування «Толерантність єднає всіх».  Учасниками заходу стали учні 11 -Б класу Веселинівської ЗОШ.

Захід був спрямований на знайомство учнів з поняттями «толерантність, толерантне ставлення», виховання поваги і доброго ставлення до інших людей та розвиток комунікативних навичок.

Школярі прослухали притчі про доброту, любов і милосердя, які як найкраще розкрили тему заходу.

Потім бібліотекар провела  ігрову програму, в процесі якої учні називали кращі якості своїх товаришів. Не менш цікаво пройшов конкурс: учасників поділили на дві команди, із завданням підібрати визначення на кожну букву слова «толерантність».

Далі дітям було вручено «Конверт порад» зі смайликами, на яких потрібно було залишити найкращі побажання своїй класній керівниці Головатенко Т.В.

В кінці заходу учні змогли перевірити, наскільки вони толерантні, виконавши невеличкий тест і зробивши відповідні висновки.

Девізом заходу стали слова «Кожна людина повинна прагнути до того, щоб змінити себе в кращу сторону, жити в мирі з собою і оточуючими ...»