Запахом і шурхотінням сторінок живе бібліотека…

Дата: 29.12.2018 13:22

В новий 2019 рік КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради увійде в комплекті з новими книгами, газетами та журналами. Саме поповнення бібліотечних фондів – найкращий подарунок, як для користувачів книгозбірні, так і для її працівників.

Дуже важливим джерелом поповнення бібліотечного фонду стало надходження коштів з місцевого бюджету ОТГ. З селищного бюджету виділено кошти у сумі 70 тис. грн., з яких 45 тис. виділено на книги і 25 тис. – на періодичні видання. До списку увійшли галузеві і художні твори, дитяча література, цікаві серії, а також енциклопедичні видання.

Тож запрошуємо шанувальників і любителів книги познайомитись із цікавою, пізнавальною літературою, молодими авторами, сучасними письменниками, перекладами та перевиданнями, творами для дітей, які одержали бібліотеки Веселинівської об’єднаної територіальної громади в ІV кварталі 2018 року.

Тут Ви зможете підшукати для себе книги на будь-який смак!!!