Проведено захід до Дня єднання

Дата: 28.02.2024 11:28

16 лютого 2024 року Вознесенським районним сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях був проведений захід з засудженими до Дня єднання.

16 лютого  2022 року президентом України Володимиром Зеленським було засноване  свято «День єднання» на передодні російського вторгнення,  задля єдності народу, згуртування навколо національної ідеї та показати нашу єдність.

Тому для того, щоб нагадати нашим суб’єктам пробації, що ми одна родина, яка допомагає у вирішенні проблем один одного був проведений даний захід та продемонстрована презентація.
        Кожному з нас важливо пам'ятати, що ми маємо залишатися єдиними, для перемогти нашого спільного ворога!