Новини Веселинівської селищної ради

УВАГА СЕСІЯ!

Дата створення: 13:33 03.05.2019

Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника

Дата створення: 08:45 03.05.2019

Порядок та строк оскарження рішення про звільнення

Гірка пам'ять Чорнобиля

Дата створення: 13:58 26.04.2019

В ніч на 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася найжахливiша аварія за всю історію ядерної енергетики. На четвертому енергоблоці електростанції прогримів потужний вибух, який повністю зруйнував реактор і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Тисячі загиблих, тисячі тих, хто ліквідовував наслідки аварії, втратили своє здоров’я – така страшна ціна Чорнобильської трагедії. Ось уже 33 роки біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й.    З ціє наноди в смт Веселинове, біля Пам’ятного знаку «Ліквідаторам Чорнобильської катастрофи» відбувся мітинг-реквієм "Гірка пам'ять Чорнобиля", присвячений 33-ї річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.    До Пам’ятного знаку прийшли учасники ліквідації аварії, представники державної служби з надзвичайних ситуацій Веселинівського району, апарат Веселинівської селищної ради, представники районної державної адміністрації та районної ради, а також мешканці нашої громади. Пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пiднiжжя меморіалу.

Про визнання безхазяйного майна

Дата створення: 11:26 26.04.2019

За чисте довкілля

Дата створення: 16:05 25.04.2019

25 квітня апарат Веселинівської селищної ради разом із усіма структурними підрозділами та спільно з учнями Веселинівської ЗОШ та Веселинівської гуманітарної гімназії долучились до Всеукраїнської акції "За чисте довкілля", провівши роботи по благоустрою центральної площі та парку Перемоги в смт Веселинове.

Долучились до акції "За чисте довкілля"

Дата створення: 16:42 19.04.2019

Чоловічий актив Веселинівської селищної ради долучився до акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів. Озброївшись садовим інвентарем, працівники селищної ради ліквідували чагарники у місцевому парку та припарковій території в смт Веселинове.

Відбулась XXVІ сесія селищної ради восьмого скликання

Дата створення: 12:21 19.04.2019

18 квітня в сесійній залі районної ради відбулося засідання ХХVІ сесії Веселинівської селищної ради восьмого скликання. Окрім депутатського корпусу та апарату селищної ради на даному засіданні були присутні директори опорних навчальних закладів громади, завідуюча Порічанською філією Веселинівської ЗОШ, батьківський актив Порічанської ЗОШ, а також заступник голови районної ради Олена Загорулько та голова районної ради ветеранів Марія Донченко.

"Зрубав дерево – отримав покарання" - Веселинівське бюро правової допомоги

Дата створення: 14:42 17.04.2019

Щороку з настанням весни значна частина населення переймається питанням відпочинку на природі та розведення вогнища для приготування їжі чи обігріву. Оптимальним шляхом вирішення даного питання є придбання спеціальних дров чи вугілля, але громадяни приймають і інші рішення. Частина населення купує дрова законним шляхом, а є категорія громадян, яка обирає свій шлях забезпечення дровами. Вони вчиняють злочин, йдучи до лісу і самовільно спилюючи дерева. Відповідно до ст. 105 Лісового кодексу України порушення лісового законодавства тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність відповідно до закону. Зокрема, відповідальність за порушення лісового законодавства несуть особи, винні у незаконному вирубуванні та пошкодженні дерев і чагарників.

Відбувся звіт Веселинівського селищного голови

Дата створення: 14:43 13.04.2019

12 квітня, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відбувся Звіт Веселинівського селищного голови Олександра Румянцева про діяльність виконавчих органів Веселинівської селищної ради за 2018 рік.