Новини Веселинівської селищної ради

Що таке кір?

С 5 грудня 2023року на території Румунії оголошено національну епідемію кору через тривалий спалах цього захворювання в країні.

14:06 21.12.2023

Міністерство у справах ветеранів України провело Всеукраїнський відбір до національної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях «United States Air Force Trials”

Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО "Ігри Інвіктус Україна", ГО "Повернись живим" та БО "Стратком Україна" і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.

14:05 21.12.2023

Як працює медична евакуація українців для лікування за кордоном?

Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що вже понад півтора року здійснюється медична евакуація за кордон для постраждалих через війну українців, які потребують спеціалізованого лікування (MedEvac). Такий механізм діє у межах співпраці МОЗ та Єврокомісії. Евакуаційні рейси відбуваються щотижня.

08:07 19.12.2023