Новини Веселинівської селищної ради

Як оформити пенсію дистанційно

Українці, які досягли пенсійного віку та вважають користування електронними сервісами зручнішою опцією, ніж відвідування державних установ особисто, можуть оформити пенсію дистанційно, за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

08:48 23.01.2024

Інформація від АТ «Миколаївобленерго»

За інформацією АТ «Миколаївобленерго» 10 січня 2024 року, у зв’язку з ремонтними роботами, по Веселинівській громаді буде проведено планове відключення електроенергії.

12:50 05.01.2024

Щодо бланків посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Відповідно до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551 “Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадянˮ Міністерство соціальної політики України забезпечує виготовлення бланків посвідчень і вкладок до них.

15:14 04.01.2024

Безбар'єрність - це приймати людей такими, які вони є

Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів. Насправді ж це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного.

14:47 02.01.2024

Як знайти контакти та адреси МСЕК

МОЗ нагадує, що на період дії воєнного стану медико-соціальна експертна комісія (МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності. Це значить, що людина може пройти медико-соціальну експертизу незалежно від місця реєстрації, а за місцем фактичного перебування.

12:16 02.01.2024