Новини Веселинівської селищної ради

Прощай, прощай, наша Масляна

Масляна – здавна улюблене народне свято. Його відзначали в середині лютого, коли «весна з зимою зустрічалися».

14:22 28.02.2020

Пошук можливостей для отримання роботи

27.02.2020 року в приміщенні Веселинівського районного центру зайнятості проведено семінар для клієнтів пробації які перебувають на обліку Веселинівського районного сектору.

15:07 27.02.2020

Відбулось засідання XXXIV сесії Веселинівської селищної ради

25 лютого 2020 року відбулось XXXIV пленарне засідання восьмого скликання Веселинівської селищної ради. В сесійному залі, окрім депутатського корпусу, були присутні представники Виконавчого комітету та керівники структурних підрозділів  Веселинівської селищної ради, заступник голови районної ради та мешканці Веселинівської громади. Під час засідання було розглянуто та прийнято відповідні рішення щодо усіх питань Порядку денного.

10:12 26.02.2020

На смерть стояли там Герої, де був залюднений Майдан…

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні, встановлений Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

15:07 20.02.2020

Інвестиційний атлас надрокористувача

За інформацією Управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача, який створено спільно з ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та УкрДГРІ.

09:59 20.02.2020

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна вкотре згадує трагічну сторінку своєї непростої історії, коли на Майдані в Києві виросли нові барикади із живих квітів у пам’ять Героїв Небесної Сотні – мужніх захисників свободи і демократії в державі.

08:00 20.02.2020

Війною обпалені долі... Веселинівська громада відзначила День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 річницю виведення військ з Афганістану. Цей день – нагадування для всіх поколінь українців про взірець мужності, самовідданості, вірності військовому обов’язку, яким стали воїни-інтернаціоналісти.

10:44 15.02.2020

Не загасимо свічу пам’яті

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів, кому довелося воювати в чужих країнах. Героїзм та самопожертву вони проявляли під час виконання військового обов'язку на території понад двадцяти держав. За свою хоробрість, мужність та професіоналізм бійці української армії заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця.

14:02 14.02.2020