Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Новини Веселинівської селищної ради

День захисту дітей у Веселинівській громаді

Дата створення: 12:01 02.06.2019

 День захисту дітей – одне з найбільш веселих та радісних свят дитинства. 1 червня малеча Веселинівської об’єднаної територіальної громади відзначала своє свято. На центральній площі Веселинового забавами, конкурсами, солодощами та подарунками дітей знову радо зустрічала країна Чудляндія. Святкова концертна програма була насичена безліччю приємних сюрпризів та розваг. Вихованці Будинку дитячої творчості провели для усіх бажаючих майстер-клас із боді-арту, а чудо-продавці чудо-крамниці знову предстали до уваги малечі багатий асортимент чудо-товарів – іграшок, які можна було придбати лише за чудики – чудо-гроші чудо-країни.

Феєрія останнього дзвоника у Веселинівській ЗОШ

Дата створення: 10:46 01.06.2019

   Незвичним та захоплюючим був цьогорічний останній дзвоник для учнів Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Напередодні свята, 29 травня у навчальному закладі відбулась підсумкова урочиста лінійка під час якої кращих учнів закладу було нагороджено грамотами та відзнаками за участь та перемоги в учнівських конкурсах та олімпіадах різних рівнів.

У закладах Веселинівської громади пролунав останній дзвоник

Дата створення: 10:27 31.05.2019

   31  травня у навчальних закладах Веселинівської громади відбулося Свято останнього дзвоника. Мелодія шкільного вальсу, схвильовані обличчя вчителів, батьків та учнів і багато квітів. Саме таким – було це радісне, урочисте і водночас хвилююче свято.

Nordic Walking у Веселинівській громаді

Дата створення: 16:43 29.05.2019

   Скандинавська хода чи то Nordic Walking або, як її ще називають, нордична, фінська, північна хода – в останні роки стає дуже популярною. Так називають оздоровчу ходу з двома палицями. За одиницю часу при скандинавській ході спалюється більше калорій, ніж при звичайній  за рахунок роботи більшого числа м'язів. Змінюється опорно-руховий та вестибулярний апарат, що робить скандинавську ходу дійовим засобом від остеопорозу.

Свято музики у мистецькому закладі

Дата створення: 11:33 29.05.2019

   Справжнє свято музики подарували глядачам учні Веселинівської музичної школи під час звітного концерту, який відбувся 25 травня.

Оголошено конкурс на посаду директора Опорного навчального закладу Колосівська загальноосвітня школа I-III ступенів

Дата створення: 10:49 29.05.2019

   Веселинівською селищною радою оголошено конкурс на посаду директора Опорного навчального закладу Колосівська загальноосвітня школа I-III ступенів.

Порядок зарахування у перший клас

Дата створення: 08:56 28.05.2019

   Незабаром завершується вступна кампанія до початкової школи, якщо ви не вибрали своїм дітям навчальний заклад, роз’яснення Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги щодо порядку зарахування у перший клас стануть у нагоді.

Про скликання XVIII сесії селищної ради

Дата створення: 08:25 28.05.2019

Засідання круглого столу з питань протидії торгівлі людьми

Дата створення: 11:12 23.05.2019

    22 травня Миколаївським фондом «Любисток» на базі Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради було проведено засідання круглого столу на тему «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми у Веселинівській ОТГ». Учасниками засідання стали працівники різних установ та структурних підрозділів Веселинівської селищної ради.