Новини Веселинівської селищної ради

16 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ЄДНАННЯ

14 лютого 2022 року Президентом України, на тлі загрози повномасштабної  російської агресії, було підписано Указ, яким 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання. Дата 16 лютого була обрана не випадково, адже саме у цей день, за розвідувальними даними західних країн, мало розпочатися повномасштабне вторгнення.

08:25 16.02.2024

Були ми там, куди нас кликав час

Сьогодні, 15 лютого, у 35-ту річницю виводу військ з Афганістану,  працівники селищної ради разом з воїнами - афганцями взяли участь  у покладанні квітів до меморіального знаку воїнам - афганцям та вшанували  хвилиною мовчання пам`ять про загиблих, які не повернулися з війни в Афганістані.

11:04 15.02.2024

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану

Кожного року історія все далі віддаляє нас від вогняних років афганської війни, війни, яка тривала десять років, і принесла смерть тисячам українських родин.

08:15 15.02.2024

ПОРЯДОК одержання посвідчення про право роботи з пестицидами

1. Цей Порядок визначає умови одержання посвідчення про право роботи з пестицидами особами, діяльність яких пов’язана з організацією робіт із зберігання та/або застосування пестицидів або з проведенням робіт з їх транспортування, зберігання, застосування, а також з торгівлею пестицидами.

09:49 14.02.2024

Профілактика онкологічних захворювань

За даними Національного канцер-реєстру, в Україні понад 1 млн хворих на рак. Кожного року близько 140 тис. українців дізнаються про те, що хворі на онкологію, 45% з них помирає.

11:17 09.02.2024

Профілактика грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій

На даний час Україна перебуває в середині епідемічного сезону з грипу та ГРВІ. Наразі через циркуляцію вірусів грипу у 22 регіонах країни спостерігається підйом захворюваності на ГРВІ, зокрема серед дітей.   Станом на 31 січня зареєстровано високий рівень перевищення епідемічного порогу в Житомирській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. У пʼяти областях — Вінницькій, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Чернігівській — середній рівень. В інших регіонах — неепідемічний рівень. За даними МОЗ України, за попередній тиждень, з 22 по 28 січня, на ГРВІ, грип та COVID-19 захворіло 185 402 осіб, з них 96 120 — діти віком до 17 років. Діагноз «COVID-19» встановлено протягом тижня 3 492 пацієнтам. До лікарень госпіталізовано 6 120 людей, з них 2 607 — діти.

08:09 07.02.2024

Національний конкурс «Благодійна Україна – 2023» - «Благодійність на захисті України»

Конкурс «Благодійна Україна» – це діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних та волонтерських ініціатив в українському суспільному просторі.

09:35 06.02.2024