Новини Веселинівської селищної ради

На сайті Міноборони з'явився довідник військовослужбовця після поранення

Міністерство оборони підготувало довідник для поранених захисників. Він містить покрокову інструкцію з підказками, як діяти у випадку поранення, травми або хвороби. Це інформація про допомогу, захист, права військовослужбовця.

12:02 11.12.2023

Добра, світла пам’ять про загиблого воїна-земляка назавжди залишиться в наших серцях

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна… Війна. Вже вісім років наша країна втрачає кращих своїх синів, які захищають нас у війні з російською федерацією та її найманцями. Наш народ переживає найтрагічніші сторінки своєї історії. Серце крається від жалю за всіх загиблих у цій кривавій та лютій війні. Болить душа за мужніх Героїв, які віддають найцінніше – своє життя – для того, щоб ми з вами могли жити.

09:12 11.12.2023

«Тихий вбивця»: як уберегтися від отруєння чадним газом

Уряд ухвалив рішення, яке вносить зміни до Порядку організації надання реабілітаційної допомоги у сфері охорони здоров’я та визначає порядок організації залучення соціального працівника до роботи мультидисциплінарних реабілітаційних команд.

11:55 08.12.2023

Нагородження веселинівців

Початок цього місяця славний цілою низкою свят. 5 грудня - Міжнародний день волонтера, 6 - День Збройних Сил України, 7 - День місцевого самоврядування.

08:47 08.12.2023

Документи для ВЛК тепер можна надсилати в електронній формі: що це змінить для військовослужбовців?

Відтепер медзаклади можуть обмінюватися документами з військовими частинами й територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки через систему електронного документообігу. Це значно спростить та пришвидшить процес проходження військово-лікарської комісії (ВЛК) для наших захисниць та захисників.

13:55 06.12.2023

6 грудня 2023 року  – подвійне свято!

6 грудня 2023 року – подвійне свято!

Сьогодні в Україні по-справжньому особливий день. Ще якийсь час тому він вважався днем професійного свята української армії. Та нині, думається, справедливо буде сказати, що День Збройних Сил України вийшов за рамки просто «професійного свята».

09:57 06.12.2023