Новини Веселинівської селищної ради

Святий Миколай прийшов

19 грудня Виноградівська сільська бібліотека-філія разом зі школою провели свято до дня Святого Миколая. Захід відбувся в актовому залі Бондарівської ЗОШ, для учнів 1-4 класів і вихованців Дитячого садка.

11:11 19.12.2017

Сесія селищної ради

15 грудня 2017 року відбулось І пленарне засідання XVI чергової сесії восьмого скликання Веселинівської селищної ради (ІІ пленарне засідання сесії заплановано на 20 грудня 2017 року).

17:08 16.12.2017

Реалізований мільйон Колосівської ЗОШ

На початку даної статті нагадаємо, що цього року стартував щорічний Обласний конкурс Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації на кращий опорний навчальний заклад. Конкурс проводився з метою виявлення та підтримки творчо працюючих педагогічних колективів та їх керівників, а також поширення здобутків щодо покращення навчального процесу в сільській місцевості. Призовий фонд конкурсу складав 1млн грн. кожній школі-переможцю.

17:01 16.12.2017

Права людини починаються з прав дитини

Пройде не одне тисячоліття, коли людство зрозуміє цю істину, і пройде ще одне тисячоліття, коли людство, нарешті, прийме закони, які оберігатимуть дитину – найбільше наше багатство.

18:22 13.12.2017

Продовжуємо підкорювати спортивні вершини

З 23 по 26 листопада 2017 року в місті Тегеран (Іран) відбувся Командний чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед юнаків 2002-2004 року народження. У даному Чемпіонаті взяли участь кращі спортсмени з різних країн світу, в тому числі й збірна України. Українські борці греко-римського стилю у загальному заліку Чемпіонату світу посіли ІІ місце.

16:52 12.12.2017

Вітаємо учасників та переможців Всеукраїнських  учнівських олімпіад із базових дисциплін!

Вітаємо учасників та переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін!

На базі Веселинівського закладу загальної середньої освіти Веселинівської селищної ради 09 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та трудового навчання. Ці олімпіадні змагання є скарбницею молодих талантів і створюють умови для реалізації та розвитку їх творчих здібностей, пробуджують інтерес у юної еліти України до наукової діяльності.

10:09 11.12.2017

Веселинівська ОТГ зустріла чергову партію техніки для комунального господарства

Як і було обіцяно сьогодні, 8 грудня до Веселинівської ОТГ знову надійшла партія комунальної техніки, а саме: трактор Беларус-82.1 з додатковим обладнанням (фреза дорожня барабанна) – вартістю 674 тис. 916грн 67 коп. (без ПДВ) та трактор Беларус-622, вартістю 445 тис.833грн. 33 коп. (без ПДВ). Сума ПДВ двох транспортних засобів складає 224 тис.150грн. Також було придбано та доставлено косарку укосів каналів К-78М з ріжучим апаратом ЗЗАП.К.-78М.12.00.000 вартістю 198 950 (з ПДВ).

17:35 08.12.2017

Шановні учасники та вчителі олімпійського руху!

4 та 5 грудня 2017 року на базі Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б. Мозолевського Веселинівської селищної ради   відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, зарубіжної літератури та англійської мови.

16:40 08.12.2017