Новини Веселинівської селищної ради

Конкурс «Учитель року – 2018»

23 листопада відбувся селищний етап Усеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Учитель року – 2018»,  у якому взяли участь шість  педагогів загальноосвітніх закладів освіти громади: Бакуринська Наталя Ігорівна, Овчар Жанна Леонідівна, Бялик Людмила Віцентіївна,   Дудкіна Тамара Василівна, Балануца Юлія Олександрівна (номінація українська мова і література), Смолик Світлана Іванівна (номінація фізика).

16:41 24.11.2017

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому у навчальних закладах Веселинівської ОТГ пройшов ряд заходів.

16:35 23.11.2017

Відкрий серце для милосердя

Сьогодні, коли спостерігається духовне збідніння суспільства, так необхідно навчати дітей, молодь бути відкритими душею та серцем до можливості допомоги ближнім.

16:22 23.11.2017

День Гідності і свободи

Вже чотири роки поспіль 22 листопада вся Україна відзначає сумний, але такий величний день – День гідності та свободи.

15:28 22.11.2017

Чергова перемога наших спортсменів

З 31 жовтня по 2 листопада 2017 року в місті Біла Церква відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2001-2002 року народження.

13:21 22.11.2017

СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

20 листопада 2017 року з метою вирішення проблеми водопостачання населених пунктів Веселинівської об’єднаної територіальної громади відбулось засідання XV позачергової сесії восьмого скликання Веселинівської селищної ради.

16:06 21.11.2017

Фіточай – калиновий світ

В рамках тижня антиалкогольної та антинаркотичної пропаганди 16 та 17 листопада у Веселинівській ЗОШ І – ІІІ ступенів провели загальношкільне чаювання «Фіточай – калиновий світ».

16:39 20.11.2017

Межа толерантності

16 листопада в Порічанській філії був проведений виховний захід "Чи толерантна ти людина" та виготовлена стіннівка "Ми повинні бути толерантними". Заходи було проведено у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учнями і не тільки.

16:16 20.11.2017