У Веселинівській ОТГ відбувся «Основи законодавства  про запобігання  корупції та конфлікту інтересів»

В межах проекту «Посилення антикорупційної спроможності місцевих громад в Україні», що реалізується громадською організацією «Школа політичної аналітики» спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України» у партнерстві з Асоціацією об'єднаних територіальних громад, 26 лютого 2018 року, у Веселинівській об’єднаній територіальній громаді відбувся семінар на тему «Основи законодавства  про запобігання  корупції та конфлікту інтересів».

Програма семінару передбачала обговорення актуальних питань та поглиблення знань у напрямку законодавства з питань запобігання та протидії корупції,  шляхів реалізації антикорупційної політики в України. Учасниками семінару стали посадові особи органу місцевого самоврядування, депутати селищної ради та інші зацікавлені особи. Усі присутні отримали можливість ознайомитися  з основами антикорупційного законодавства України та особливостями  його застосування, методами запобігання і протидії корупції, теоретичними та практичними основами запобігання та врегулювання конфлікту інтересів тощо.

Форма семінару була діалоговою, так під час розмови тренери-викладачі не лише надали учасникам вичерпні відповіді на поставлені запитання, а й  поділилися своїм практичним досвідом.