Новини Веселинівської селищної ради

Апаратна нарада

22 травня в кабінеті Веселинівського селищного голови, за участі  керівництва селищної ради, в.о. старост та керівників структурних підрозділів, відбулась чергова апаратна нарада.

08:22 23.05.2017

ПЕРЕМОГА НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ

21 травня 2017 року в м. Белград, Сербія пройшов Чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед молодших юнаків.

12:43 22.05.2017

Європа на кожен день

Відповідно до Указу Президента України № 339/2003 від 19 квітня 2003 року, в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи.  Цьогоріч 11 травня рада Євросоюзу схвалила рішення щодо безвізового режиму з Україною, а це означає, що громадяни України зможуть подорожувати до держав-учасниць Шенгенської угоди без необхідності отримання в’їзної візи держави призначення.

11:05 19.05.2017

Cемінар з питань реформи децентралізації влади

17 травня Веселинівський селищний голова разом із заступником з гуманітарних питань взяли участь у розширеному засідання президії облради з питань формування госпітальних округів на території області та семінарі з питань реформи децентралізації влади, які відбулися в сесійній залі Миколаївської обласної ради.

15:02 18.05.2017

Зустріч з людьми похилого віку

Напередодні травневих свят Веселинівський селищний голова разом із першим заступником, заступником з гуманітарних питань та заступником з питань ЖКГ з привітаннями та смачними гостинцями  відвідали стаціонарне відділення для людей похилого віку територіального центру соціального обслуговування.

11:52 16.05.2017

Щотижнева апаратна нарада

15 травня о 9:00 Веселинівський селищний голова Румянцев О. В. провів апаратну нараду із керівництвом селищної ради, в.о. старост та керівниками структурних підрозділів. На початку наради голова заслухав в.о. старост, які звітували про проведення заходів з відзначення 8 та 9 травня. Після чого перейшли до розгляду нагальних питань. Зокрема було обговорено проведення ремонтних робіт у навчальних закладах громади та вирішено питання організації літнього оздоровлення дітей.

11:33 16.05.2017

Свято морозива - "Ласунка"

13 травня в смт Веселинове, за підтримки Веселинівської селищної ради, на площі Мозолевського Торгова марка «Ласунка» провела незабутнє свято для дітей та дорослих – «Свято морозива – «Ласунка».

13:52 15.05.2017