Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

В дні травневі, мріями багаті, коли щастя хлюпає з пісень, ми щороку зустрічаєм свято – Перемоги радісної день

   8 травня 2018 року ми відзначаємо День пам’яті та примирення, 9 травня 2018 року 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні особливо сильно ми серцем, душею та розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, а найсвятішою – Перемога над ворогом, який бажає смерті ближнього, зазіхає на чуже, зневажає нашу Батьківщину, віру, культуру, наше право на життя і свободу.

   Розуміння цього єднає нас і робить сильнішими. Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях, а у пам'яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

   Тож, шановні ветерани та мешканці громади, прийміть найщиріші вітання  з нагоди вшанування Дня пам’яті і примирення та відзначення Дня перемоги.

   Низький уклін Вам, захисники Вітчизни, за Ваш приклад мужності та відваги. Український народ є нащадком славетного та сильного покоління героїв, які у роки Другої світової війни, вибороли для нас право на існування.

   Ми безмежно вдячні кожному солдатові, кожному учаснику визвольної боротьби, кожному герою, який пожертвував своїм життям і тим, хто сьогодні відстоює нашу свободу, благополуччя та мир на Сході нашої країни.

   Нехай пам'ять про їх подвиги вічно живе у прийдешніх поколіннях, а повага до ветеранів та жертв війни завжди  променіє в серці кожного з нас.« повернутися до списку новин