Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Проведено інформаційно-просвітницьку зустріч з метою підтримки адміністративно-територіальної реформи

   18 травня Веселинівський селищний голова Олександр Румянцев зустрівся з депутатами Миколаївської сільської ради, яка не увійшли до складу Веселинівської ОТГ згідно Перспективного плану формування територій громад Миколаївської області.

   Зустріч відбулася за ініціативи депутата даної сільської ради, який запросив Веселинівського селищного голову з метою ознайомлення депутатського корпусу села з основними змінами та станом процесу децентралізації сьогодні.

   Під час зібрання Олександр Валерійович розповів присутнім про зміни до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», про перспективи, переваги та труднощі об’єднання, навів порівняльну характеристику наповнюваності бюджету до утворення ОТГ та після.

   Відповідаючи на запитання депутатів, селищний голова висвітлив процес приєднання до вже створеної ОТГ, окреслив повноваження та кадровий склад старостинських округів, ознайомив з ходом реформи первинної ланки медицини в умовах децентралізації та окреслив повноваження сімейних лікарів в об’єднаній територіальній громаді. Обговорили також процес та строки передачі у власність Веселинівської територіальної громади землі, в тому числі землі поза межами населених пунктів.

   На завершення зустрічі селищний голова розповів про здобутки та напрацювання, яких вдалося досягнути в перший рік існування Веселинівської об’єднаної територіальної громади.

   « повернутися до списку новин