Новини Веселинівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Фермерські господарства області зможуть отримати фінансову підтримку за бюджетною програмою

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації доводить до відома голів фермерських господарств, що Український державний фонд підтримки фермерських господарств оголосив проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

08:38 19.07.2017

До уваги жителів області: можливі тимчасові перебої в роботі спецлінії «102»

18 липня у період з 9:00 до 13:00 години будуть проводиться регламентні ремонтні роботи на серверному обладнанні з обслуговування спецлінії «102», у зв’язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі лінії зв’язку.

08:28 18.07.2017

Нові дитячі майданчики

Було пусто, а тепер – густо. По вулиці Сумській, що в смт Веселинове було встановлено новий дитячий ігровий майданчик.

14:15 17.07.2017

1 вересня 2017 року розпочнеться якісно новий етап шляху України до Європейського Союзу – Президент

Рада ЄС завершила процес ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Про це Президент Петро Порошенко повідомив у зверненні, опублікованому на його офіційній сторінці. Глава держави наголосив, що з 1 вересня 2017 року розпочнеться якісно новий етап нашого шляху до Європейського Союзу. «Це - етап глибинних та всеохоплюючих реформ, який вимагатиме максимальних зусиль та об’єднання всіх гілок української влади, бізнесу, громадянського суспільства заради побудови кращого європейського майбутнього для українського народу. І на цьому шляху нам допомагатиме і Європейський Союз, і увесь цивілізований світ», - підкреслив Президент.

08:41 12.07.2017

Веселинівську ОТГ відвідали представники Центру розвитку місцевого самоврядування у Миколаївській області

10 липня 2017 року до Веселинівської ОТГ, з робочим візитом завітав директор Центру розвитку місцевого самоврядування у Миколаївській області Валентин Бойко разом з експертом регіонального розвитку  Дурманом Миколою Олександровичем.

10:30 11.07.2017

Вступ України до НАТО чітко визначений як один з ключових чинників державної політики - Президент підписав Закон

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України». Закон був прийнятий Верховною Радою України 8 червня 2017 року.

08:48 07.07.2017

Візит представників громадськіх організацій та органів місцевого самоврядування до Веселинового

5 липня 2017 року до Веселинівської ОТГ завітали учасники проекту «Сильні локальні спільноти – ключ до успіху місцевого самоврядування». В ході візиту з гостями громади зустрівся Веселинівський селищний голова Румянцев О.В., який ознайомив присутніх з досвідом створення Веселинівської ОТГ, розповів про розвиток та функціонування нашої громади, а також надав низку корисних порад та відповів на велику кількість запитань які виникли в слухачів.

15:37 06.07.2017