День Поріччя

Дата: 09.09.2018 15:44

8 вересня село Поріччя Веселинівської об’єднаної територіальної громади відзначило свою 215 річницю заснування.
Чудову, привітну та теплу атмосферу цього дня не зіпсувала навіть дощова погода. Увесь день в центрі села працювали дитячі атракціони та виїзна торгівля, а надвечір усіх зустрічала ошатно прикрашена актова зала адмінбудівлі Порічанського старостинського округу.
   На свято до гостинних порічанців завітала Перший заступник Веселинівського селищного голови Валентина Свердан, яка привітала присутніх зі святом та побажала процвітання селу й усій його громаді.
   За традицією, до односельчан звернулася й староста Порічанського старостинського округу – Олена Кубаренко, яка вітала свою громаду, подарувала їй чудову пісню, а також разом із спеціалістом Веселинівської селищної ради Любов’ю Попюк виконала почесну місію вручення цінних подарунків від Веселинівської селищної ради. Подарунками цього року було нагороджено подружні пари, які цього річ відзначили ювілеї своїх весіль, наймолодшого жителя села, а також найкращих учнів Порічанської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради, які стали призерами обласних учнівських та творчих конкурсів у 2017-2018 навчальному році.
   Щедрою на оплески була порічанська публіка для творчого колективу Будинку культури Веселинівської селищної ради, який завітав до іменинників із святковим концертом: піснями, танцями та гуморесками.
А далі гуляння… Під куполом ночі громада гуляла до світанку, не зважаючи на похмуру погоду, адже головне те, що настрій та атмосфера була сонячною та теплою, якою й залишиться до наступного Дня народження села.