Вітали з золотим ювілеєм

5 вересня 2018 року свій 90-річний ювілей відсвяткувала Данчук Марія Федорівна – жінка енергійна та сповнена життєвих сил. У свої дев’яносто багато, що пам’ятає і має, що розповісти.

З вітаннями та подарунком від Веселинівської селищної ради до іменинниці завітали заступник Веселинівського селищного голови з гуманітарних питань Інна Долгокерова, фахівець із надомного обслуговування Центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради – Юлія Ткач та голова спілки ветеранів Веселинівського району – Марія Миколаївна Донченко.

Щиро привітавши ювілярку, гості поспілкувалися з Марією Федорівною та її родиною. Господиня охоче розповідала про свій життєвий шлях та ділилася спогадами про свої щедро насичені подіями роки. Побажала кожному з присутніх усіляких гараздів і довголіття при доброму здоров’ї та настрої.

За плечима цієї тендітної жінки цілих дев’яносто років – деякі з них з відтінком остраху та жалю, інші – напрочуд світлі та усміхненіТож бажаємо іменинниці зустріти 100-річний ювілей такою ж рішучою та енергійною, як сьогодні.

На килимі життя, немов чарівна м’ята,

Розквітла Ваша ювілейна дата,

Хай квіт життя повік не одцвітає,

Нехай добро до Вас щоднини прибуває.