Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

День народження села Градівка

   28 серпня градівська громада, Порічанського старостинського округу відзначала свій черговий День народження. Традиційно в центрі села зібралися усі – від наймолодшого до найповажнішого аби привітати однин одного зі святом та прийняти участь у святковому дійстві, яке було підготоване творчим колективом та учасниками художньої самодіяльності Будинку культури Веселинівської селищної ради спільно з творчим активом Градівки.

   Традиційно лунали пісні, вірші та вітання. Перший заступник  Веселинівського селищного голови Валентина Свердан привітала градівчан з їх святом та побажала розвитку та процвітання селу та його людям. Зі словами подяки та побажаннями усього найкращого до селян звернулася староста Порічанського старостинського округу Кубаренко Олена Миколаївна, яка під час концерту, виконували важливу та приємну місію нагородження цьогорічних номінантів цінними подарунками від селищної ради. Ними, вже традиційно, стали подружні пари, які цього річ відзначили ювілеї своїх весіль, а також найстаршого та наймолодшого жителя села.

   Вітали й майбутнє нашої громади, нашої країни – юних і талановитих. Найстаранніші учні за результатами 2017-2018 року, призери обласних і Всеукраїнських предметних олімпіад та творчих конкурсів також отримали цінні подарунки від селищної ради.

   Не шкодували градівчани цього вечора долонь та оплесків ні для номінантів, ні артистів, а завершилося дійство народним гулянням аж до світанку.

   І Градівка знову перетворилася на тихе й спокійне село, у якому кожен житель зосереджений на своїх справах та у своїх клопотах. І так буде аж до наступного року, до наступного Дня народження рідного села.

  

  

  

  

  

  

  « повернутися до списку новин