Новини Веселинівської селищної ради

До уваги населення! Отруєння чадним газом

У зв’язку з почастішанням випадків отруєння чадним газом у Миколаївській області, управління охорони здоров’я облдержадміністрації звертається до всіх мешканців області з нагадуванням, що у холодну пору року зростає небезпека отруєння чадним газом та продуктами горіння.  Від початку 2018 року на лікування до МЛШМД було шпиталізовано 6 осіб з отруєнням чадним газом та 4 особи з отруєннями продуктами горіння. На жаль, були і летальні випадки – 9 осіб загинуло від отруєння чадом.

16:16 29.01.2018

День пам’яті Героїв Крут

29 січня 2018 року Україна відзначає сторіччя славетної і водночас скорботної дати в своїй історії – День пам’яті Героїв Крут.

10:10 29.01.2018

День пам’яті жертв Голокосту Щороку

27 січня Україна, разом з світовою спільнотою вшановує пам'ять жертв Голокосту – мільйонів людей, які загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни.

11:08 27.01.2018

Уряд зняв обмеження на отримання землі учасникам АТО

Уряд переглянув Стратегію удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними в частині першочергового забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної операції.

13:48 26.01.2018

НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

25 січня 2018 року розпочався дводенний навчальний візит представників ОТГ, ОДА, державних реєстраторів Миколаївщини до Волинської області з метою вивчення досвіду створення та функціонування волинських ЦНАПів.

09:38 26.01.2018

Соборна. Вільна. Неподільна! Наша Україна

22 січня 2018 року з нагоди відзначення Дня Соборності України у Веселиновому пройшов урочистий мітинг "Соборна. Вільна. Неподільна! Наша Україна" та покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка – українського письменника, поета, художника, громадського та політичного діяча, національного героя і символу України.

19:48 22.01.2018

Щиро вітаємо з Днем Соборності та Свободи України!

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

09:58 22.01.2018

Інформація від ПАТ «Миколаївобленерго»

За інформацією Філії Веселинівського району Південного округу ПАТ «Миколаївобленерго» 30 січня 2018 року з 9:00 до 17:00 години буде проведено аварійне відключення електроенергії по вул. Елеваторній ( № 5 - 83 ), вул. Свободи ( № 12/4  та  Районний військовий комісаріат), вул. Тиха ( № 7-9, 28-30 ).

15:05 19.01.2018