Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Зустріч селищного голови з громадою села Варюшине

   21 травня Веселинівський селищний голова Олександр Румянцев на запрошення депутата обласної ради Підгородинського Миколи Олексійович та ініціативної групи села Варюшине прийняв участь у громадських зборах села. Метою зустрічі було обговорення процесу децентралізації влади.

   Варюшине є одним із сіл Веселинівського району, яке не увійшло до складу Веселинівської об’єднаної територіальної громади згідно Перспективного плану формування територій громад Миколаївської області.

   У ході зустрічі селищний голова ознайомив присутніх зі змінами в законодавстві в галузі децентралізації влади, також розповів про порядок та строки приєднання до вже створеної громади. З-поміж низки інших обговорили й земельні питання, які сьогодні є дуже актуальними для даного населеного пункту. Олександр Валерійович ознайомив селян з постановою Кабінету Міністрів України про передачу землі у власність об’єднаних громад за межами населених пунктів, акцентувавши увагу слухачів на перевагах, які отримає громада завдяки даній постанові.

   Сьогодні процес об’єднання в нашій державі є добровільним, а переваги, які надаються громадам – очевидні. Рішення про об’єднання чи приєднання до вже створених громад є суто рішенням громади, тому дані зустрічі Веселинівського селищного голови є виключно інформаційними, мають просвітницьку функцію та є проявом підтримки  державної політики в даному напрямку.« повернутися до списку новин