Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Зі святом дитинства

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Водночас це свято і дорослих – усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей і захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Тож закликаємо усіх зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього аби маленькі громадяни виросли достойними людьми і стали гордістю нашої України.

Малечі ж бажаємо щасливого дитинства, міцного здоров’я, успіхів і розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул, а також здійснення всі мрій та задумів!

Виконавчий комітет

Веселинівської селищної ради« повернутися до списку новин