Тільки вперед - лише до перемоги

Дата: 22.05.2018 15:22

20 травня в Миколаєві відбулися заключні тури з гандболу в рамках Всеукраїнського турніру «Чорноморська гандбольна ліга».
Жіноча гандбольна команда Дитячо-юнацької спортивної школи Веселинівської селищної ради протягом усіх 14 турів проявляла не абияку майстерність та спритність, виборюючи перемогу у гідних суперників з різних областей України. Відтак, за результатами змагань веселинівські гандболістки здобули загальну перемогу, посівши І місце в турнірній таблиці.
    Веселинівська селищна рада вітає команду у складі Каракай Альбіни, Сергєєвої Дарії, Максютенко Маргарити, Баранюк Вікторії, Щербини Анастасії, Щербини Ольги, Гніліченко Катерини, Хурбатової Валері, Харламової Анастасії, Ратушної Олени, Ярушняк Олени, Харченко Аліни, Мокану Юлії та їх тренера – Щербину Валерія з перемогою та бажає подальших успіхів та досягнень на спортивній гандбольній ниві.

Фото без опису   Фото без опису

Разом з тим, вже традиційно, вітаємо борців нашої спортивної школи та їх тренерів – Зайченка Ігоря та Гринчука Сергія з перемогою в Обласному турнірі з боротьби греко-римської серед молодших юнаків, що проходив 19 травня в Вознесенську на честь 223 річниці міста.
   За результатами турніру перемогу вибороли:
І місце – чемпіони
Щербина Володимир – Веселинівська ЗОШ.
Кушнір Станіслав – Веселинівська гуманітарна гімназія ім. Б.Мозолевського.
Товт Юрій – Веселинівська ЗОШ.
Ковтун Артем – Веселинівська ЗОШ.
Якименко Назар – Веселинівська ЗОШ
Циганець Юрій – Веселинівська ЗОШ
Новіков Станіслав – Веселинівська ЗОШ
Рак Кирил – Веселинівська ЗОШ
Миндру Максим – Веселинівська ЗОШ
Пінзул Назар – Веселинівська ЗОШ
Петренко Максим – Веселинівська ЗОШ
Домашевський Ілля – Веселинівська ЗОШ
Щербина Валентин – Веселинівська гуманітарна гімназія ім. Б.Мозолевського

В черговий раз Веселинівські спортсмени підкорили бійцівський олімп та повернулися додому з медалями і в черговий раз підтвердили високий рівень своєї підготовки, а також мудрість та професіоналізм викладацького складу закладу.