Новини Веселинівської селищної ради

На Веселинівщині продовжили опалювальний сезон

Виконавчий комітет Веселинівської селищної ради оперативно прийняв рішення в терміновому порядку продовжити опалювальний сезон у загальноосвітніх школах та дошкільних навчальних закладах у період з 18 квітня 2017р. по 23 квітня 2017 року включно.

09:57 21.04.2017

Перемоги наших дітей

25 березня 2017 року, обласним Будинком художньої творчості було проведено обласний фестиваль-конкурс дитячих театральних колективів «Світ надії Дивосвіт». Будинок дитячої творчості Веселинівської селищної ради представили вихованці театрального гуртка «Букакі», керівник Троянович А.М.. На розгляд журі наші юні аматори представили виставу «Синій апельсин» та стали переможцями конкурсу, зайнявши почесне ІІ місце, а 11 квітня колективу було присвоєне звання «Зразковий дитячий театр «Букакі»».       Тож вітаємо керівника та учасників гуртка, бажаємо вам нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій. Зичимо керівнику  колективу задоволення від  праці та гучних перемог  своїх вихованців, а батькам – пишатися своїми дітьми та частіше радіти їхнім успіхам.

16:34 20.04.2017

Великодній кошик для солдата

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної  ради став учасником акції «Великодній кошик для солдата», яка пройшла з 11.04.2017 р. по 13.04.2017р. за ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

10:24 14.04.2017

Я хочу бачити життя

Під таким гаслом  проходила чергова ХІІ Всеукраїнська акція «Серце до серця», метою якої був збір коштів для придбання медичного обладнання у дитячий кабінет Миколаївської обласної офтальмологічної лікарні. Українці вкотре об'єднаються для вирішення важливої проблеми – збереження зору у дітей. Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця" уже втретє проводить  акцію по боротьбі зі сліпотою у дітей.  Веселинівська селищна рада не залишилася осторонь і також прийняла участь в акції, завдяки активності волонтерів було зібрано 5785 грн.

10:22 14.04.2017

СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

12 квітня 2017 року під керівництвом Веселинівського селищного голови Румянцева О. В. відбулася VІ сесія Веселинівської селищної ради восьмого скликання, на якій депутати розглянули питання:

09:50 14.04.2017

Чисте майбутнє в чистому сьогоденні

Весна вже радує нас яскравими сонячними днями, вона несе нам радість живої природи, що прокидається від зимової сплячки. Територія нашого селища, як і інших сіл району, потребує прибирання від скупчень сміття і різних відходів. З цього приводу, 4 квітня 2017 року, Веселинівська селищна рада, за підтримки учнів Веселинівської загальноосвітньої школи та Веселинівської гуманітарної гімназії ініціювала проведення робіт по благоустрою парку та біля Пам'ятного знаку на честь воїнів-земляків загиблих у роки Великої Вітчизняної війни. Вчителі та учні відклали усі свої справи та із задоволенням зайнялись прибиранням території парку.

09:19 05.04.2017

День захисту дітей

Щорічно 1 червня увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей саме з цього приводу в селах Поріччя та Градівка пройшов ряд розважальних масових заходів для дітей, а саме різноманітні вікторини, конкурси, ігри на свіжому повітрі та багато іншого.

15:18 07.03.2017

Свято дитинства

З нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей в с. Зелене пройшли цікаві розважальні заходи для малечі. На початку свята маленьких жителів села та їх батьків зі святом привітала в.о. старости Лосик С.В., після чого до уваги дітей було представлено святковий концерт у виконанні юних артистів.

15:07 07.03.2017

День захисту дітей

15:01 07.03.2017

Розпочато роботу сайту

Згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. на сайті буде розміщуватись офіційна інформація.

20:52 31.01.2016