Долучились до акції «За чисте довкілля»

Дата: 21.04.2018 16:31

Весна – це час, коли прокидається природа, даруючи нам свою красу. І надзвичайно приємно, коли до цієї краси додається ще й чистота. Недарма кажуть: хочеш, щоб в думках і в душах панував лад, починай з чистоти навколишнього середовища!

20 квітня 2018 року працівники Веселинівської селищної ради, не порушуючи традицій, долучившись до всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій, вийшли на генеральне прибирання селищного парку по вулиці Парковій.

Озброївшись необхідним інвентарем, працювали з відповідальністю та завзяттям заради чистоти рідного селища. І за результатами кількагодинної старанної праці назбирали окрім сухих гілок та листя чимало непотребу, який там залишили недобросовісні мешканці селища.

Учасники акції закликають громадян, заради збереження належного стану екології для майбутніх поколінь, підтримувати чистоту навколишнього середовища і пам’ятати, чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Фото без опису   Фото без опису