Новини Веселинівської селищної ради

VІІІ  позачергова сесія селищної ради

VІІІ позачергова сесія селищної ради

15 червня 2017 року відбулася VІІІ позачергова сесія Веселинівської селищної ради 8 скликання. На сесії були присутні 20 депутатів, в. о. старост, директори загальноосвітніх шкіл громади та заступник голови Веселинівської районної ради Загорулько О.М.

11:49 16.06.2017

Мовний табір завершив свою роботу

На минулому тижні мовний табір «SMIEL»  Веселинівської  гуманітарної  гімназії ім. Б. Мозолевського  завершив свою роботу.

15:31 15.06.2017

Візит представників Депатраменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації до Веселинівської ОТГ

Цього року стартував щорічний конкурс Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації на кращий опорний заклад. Одним із переможців даного конкурсу визначено Колосівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради Миколаївської області.

14:24 15.06.2017

Нарада з директорами загальноосвітніх навчальних закладів

13 червня 2017р. в актовому залі Будинку дитячої творчості, під головуванням начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради Павлюк І. В. відбулась чергова нарада з директорами загальноосвітніх навчальних закладів. В засіданні взяли участь спеціалісти відділу освіти Студзінська Л.Б., Корзун Є.В., заступник Веселинівського селищного голови з гуманітарних питань Долгокерова І. О. та заступник селищного голови з питань ЖКГ Овчар В.А..

14:31 13.06.2017

Пішохідний туризм

Пішохідний туризм – це наймасовіший та найбільшдоступний вид туризму. Туристичні походи, екскурсії, експедиції дозволяють поєднувати в собі навчальну, трудову, моральну та пізнавальну діяльність із здоровим відпочинком, фізичним загартовуванням, сприяють вихованню у дітей кращих людських якостей та формують в них важливі позитивні риси характеру.

16:40 12.06.2017

Попередження про пожежну небезпеку на Миколаївщині

З 12 до 14 червня в Миколаївській, Черкаській, Херсонській, Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Донецькій, Одеській та Луганській областях переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

11:45 12.06.2017

Мовний табір "SMILE"

Час літнього відпочинку та розваг у Веселинівській гуманітарній гімназії ім. Б. Мозолевського розпочався роботою літнього мовного табору «SMILE». Основною метою якого є зацікавити учнів іноземними мовами, здобути необхідні мовні навички, наповнити відпочинок веселим та пізнавальним спілкуванням  та забезпечити змістовне дозвілля.

10:27 07.06.2017

До уваги жителів області: попередження про пожежну небезпеку

7 червня в Миколаївській, Одеській, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Луганській, Донецькій областях надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.     Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісах, парках, на відкритих територіях та не провокувати виникнення пожеж в екосистемах!

09:45 07.06.2017