Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

«Вартових здоров’я» - вітали зі святом

   Традиційно, третьої неділі червня своє свято відзначають люди, що обрали для себе найповажнішу і найвідповідальнішу професію – медичні працівники. Як часто саме від їх професіоналізму, відповідальності і гуманізму залежить життя людини. А ще – від їх чуйності і милосердя. І щороку, в день професійного свята, вони чують щирі слова подяки на свою адресу від вдячних пацієнтів та визнання своєї нелегкої, але такої необхідної щоденної праці.

   Тож сьогодні, 15 червня, напередодні свята, Веселинівська селищна рада привітала усіх медпрацівників громади. На урочистому заході, на адресу людей, які кожного дня стоять на варті нашого життя та здоров’я пролунало багато теплих слів.

   З вітальними словами до присутніх звернулися заступник селищного голови Валентина Свердан та лікар загальної практики сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги Веселинівської селищної ради Алла Бутрій, які також виконали почесну місію відзначення грамотами та подяками кращих медичних працівників громади.

   

   

   А творчий колектив Будинку культури Веселинівської селищної ради та учасники дитячого хореографічного колективу подарували гостям калейдоскоп гарних душевних пісень та яскравих танцювальних композицій. Атмосфера в залі була «здоровою» - теплою, щирою та привітною, як і наші лікарі.

   

   

   « повернутися до списку новин