Два гектари позитиву

Дата: 25.06.2018 16:25

Саме так, два гектари позитиву та розваг було 24 червня на березі річки де зібралась Веселинівська громада аби провести грандіозний молодіжний пікнік з нагоди відзначення Дня молоді. Саме таких розмірів була площа цьогорічної локації народного гуляння. Тут було все: конкурси, забави, призи, річкові прогулянки, велоперегони, спортивні змагання та водяна гірка і все це під супровід розважальної концертної програми. Чи не найяскравішою частиною святкування став «Батл Холлі», учасники якого, до речі не лише діти, а й дорослі, осипали один одного кольоровими фарбами, позитивом та радощами.
Посмакували польової каші, шашлику та ще й безкоштовної смачної ухи від бару «Елемент».
   Тут кожен знайшов розвагу для себе.
   Цьогорічне свято довело – нічого неможливого не буває там, де є співпраця та порозуміння… Андрій Троянович – працівник відділу культури Веселинівської селищної ради, керівник дитячого театрального колективу «Букакі» та незмінний ведучий масових заходів та народних гулянь Веселинового. Саме Андрій став генератором ідеї пікніку, яка реалізувалася завдяки абсолютній підтримці об’єднаної територіальної громади. Протягом кількох тижнів апаратом селищної ради та працівниками благоустрою, разом з Андрієм проводились роботи по підготовці до свята. Кожну ідею організатора було підтримано селищною радою і зроблено все для її реалізації в життя, що й дало не аби який результат – грандіозне свято, досі не бачене на Веселинівщині, яке маємо надію, обов’язково стане традиційним для нашої громади.