Велике свято для малечі

Дата: 04.06.2018 09:38

Символічно, що саме в перший день літа світ відзначає Міжнародний День захисту дітей, адже в цей день розпочинаються такі довгоочікувані шкільні канікули, а з ними й безтурботна пора невгамовних веселощів та пустощів. Тому 1 червня Веселинівська селищна рада за підтримки Аграрної партії в особі Гасюка А.П. та БПП «Солідарність», підприємців Кема Д.В. та Власової Я.В. організувала для малечі феєричне та яскраве свято, яке нікого не залишило байдужим.

Море позитиву, конкурсів та подарунків – саме таким запам’ятався дітлахам Веселинівської громади цьогорічний День захисту дітей. Святкова концертна програма була насичена безліччю приємних сюрпризів та розваг. Відкрила свято та естафету нагород жіноча гандбольна команда Дитячо-юнацької спортивної школи Веселинівської селищної ради, яка посіла І місце у Всеукраїнському турнірі «Чорноморська гандбольна ліга» – призи та солодощі з нагоди перемоги спортсменкам вручила перший заступник селищного голови Валентина Свердан.

Фото без опису   Фото без опису

Протягом свята малеча отримала ще багато подарунків, морозива та позитивних емоцій взявши участь у різноманітних конкурсах та розіграшах, серед яких були: конкурс на кращий малюнок на ватмані, малюнок на асфальті, конкурс «Найдовша коса» та «Парад зачісок», шахово-шашкового турнір і ще багато-багато інших дуже цікавих та захоплюючих змагань.

Фото без опису   Фото без опису

Одночасно із святковим дійством на площі проходили спортивні змагання, переможці яких отримували «чудики» – казкові гроші, за які в Чудо крамниці можна було придбати іграшку на будь який смак та вік.

Фото без опису   Фото без опису

Окремою і чи не найзахопливішою та найемоційнішою частиною свята став показовий виступ пожежної частини та поліції – гучна сирена, яскрава мигалка та водяне шоу зробили свою справу – навіть дорослі відчули себе дітьми, емоції переповнювали, а радощам не було меж.

Фото без опису   Фото без опису

Завершилася святкова програма виставою «Пригоди в Чудляндії», яку юним глядачам представили маленькі актори театрального колективу «Букакі».

Фото без опису   Фото без опису

Не залишились осторонь і заклади дошкільної освіти та старостинські округи громади малеча котрих не потрапила на свято, для них також проводились тематичні, розважальні, музичні, ігрові та спортивні заходи з подарунками та призами.