Призначено директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселинівської селищної ради

Дата: 01.06.2018 15:14

30 травня відбулось заключне засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселинівської селищної ради. В ході зібрання комісією було заслухано претендента на заміщення вакантної посади – Жаркову М.С.. Під час виступу конкурсантка ознайомила присутніх із своїм баченням розвитку Центру в період до 2020 року, розповіла про цілі та завдання програми, розкрила основні її елементи. По завершенню виступу дала вичерпні відповіді на усі запитання комісії стосовно доступності медичних послуг, видів лабораторних досліджень, а також фонду оплати праці середнього медичного персоналу.

Після обговорення даної кандидатури, її Програми та потенціалу, комісією було прийнято рішення рекомендувати Жаркову М.С. на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселинівської селищної ради.

31 травня рішенням виконавчого комітету було погоджено дану кандидатуру та затверджено розпорядженням селищного голови. Таким чином директором Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселинівської селищної ради стала Жаркова М.С. – термін дії Трудового контракту складає 3 роки.

Переглянути відеоматеріалами засідання можна за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=GtfjsdExy1U