Рокам ніколи з пам'яті не стерти всіх тих, хто пережив страшну війну

Дата: 08.05.2018 14:03

Ось уже четвертий рік поспіль 8 травня українці відзначають День пам’яті та Примирення. У Веселинівській громаді свято відзначили традиційною святковою ходою до братської могили воїнів Богданівців, які в ті далекі палаючі роки відділи своє життя за наш край – нашу Веселинівщину.

Участь у заході взяли ветерани Другої світової війни, «діти війни», керівництво Веселинівської селищної ради, райдержадміністрації, районної ради, військовослужбовці, творчий колектив Будинку культури Веселинівської селищної ради, учні Веселинівської загальноосвітньої школи та гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського, а також представники інших установ та організацій Веселинівщини, до яких під час ходи приєдналися й прості мешканці громади, які прийшли віддати шану усім визволителям рідної землі.

Покладанням квітів та хвилиною мовчання, учасники зібрання, вшанували пам’ять загиблих на фронтах Другої світової війни.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису      Фото без опису                 Виступ Ветерана Другої світової війни, Петренка І.Г.            Виступ Веселинівського селищного голови, Румянцева О.В.

Фото без опису   Фото без опису