Тріумфатори міжнародної спортивної арени

Дата: 15.05.2018 12:14

Кажуть: «Діти – наше майбутнє», а дивлячись на вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи Веселинівської селищної ради, розумієш – майбутнє у нас є і воно сильне, незламне, непереможне! Підтвердженням цих слів є чергові міжнародні змагання з греко-римської боротьби. Змагання на яких вихованці Веселинівської спортивної школи, знову вибороли перемогу.

А зараз, більш докладно про «Веселинівських Титанів», які впевнено підкорюють спортивний Олімп-2018.

З 4 по 6 травня 2018 року у місті Тернополі відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби "Орлятко-2018". Учасниками змагань стали 350 спортсменів з різних областей України, а також команди з Молдови та Чехії. Команда Дитячо-юнацької спортивної школи Веселинівської селищної ради також прийняла участь у даних змаганнях, де вкотре підтвердила свій професіоналізм та гідний рівень підготовки борців.

За результатами змагань переможцями та призерами стали:

Товт Юрій – І місце – чемпіон (вагова категорія 34 кг 2005-06 р.н), учень 7 класу Веселинівської ЗОШ.

Ковтун Артем – ІІ місце (вагова категорія 52 кг 2003-04 р.н), учень 9 класу Веселинівської ЗОШ.

Кушнір Станіслав – ІІІ місце (вагова категорія 35 кг 2007-08 р.н), учень 6 класу Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б.Мозолевського.

Фото без опису   Фото без опису

А в цей час в іншому куточку світу, в м. Марракеш, що в Королівстві Марокко, своєю вправність, силою та прагненням до перемоги вражали ще двоє вихованців нашої ДЮСШ.

З 2 по 9 травня 2018 року в Марокко, під егідою Міжнародної федерації шкільного спорту (ISF), відбулась XVІІ Літня Всесвітня Гімназіада. Участь у цьогорічній Гімназіаді прийняли майже 4000 юнаків та дівчат із понад 70 країн світу, які змагалися за медалі з 18 видів спорту.

Вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи Веселинівської селищної ради, Самсонов Давид та Гринчук Сергій ввійшли до складу української шкільної дружини та здобули перемогу серед борців греко-римського стилю:

Самсонов Давид – чемпіон! (вагова категорія - 92 кг), учень 10 класу Веселинівської ЗОШ.

Гринчук Сергій – «бронза»! (вагова категорія – 51 кг), учень 11 класу Веселинівської ЗОШ.

Дитячо-юнацька спортивна школа Веселинівської селищної ради в черговий раз підтвердила високий рівень підготовки своїх борців та авторитет і професіоналізм викладацького складу закладу, зокрема тренерів з греко-римської боротьби  Зайченка Ігоря та Гринчука Сергія, чиї вихованці вже не вперше, і маємо надію не в останнє виборюють чемпіонські титули на міжнародній спортивній арені.

Веселинівська селищна рада вітає переможців, їх тренерів та батьків, бажає ще більше перемог та досягнення нових вершин та п’єдесталів.

ВИ – ГОРДІСТЬ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!